2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صیغه رو قبول ندازم مگز برای زن بیوه  دختر فقط  با اجازه ی پدرش میتونه اونم برای نامزدی خوب ...

نمیدونم مگه چنسال عمر داره آدم ک اینقدرم سخت گیری کنه دیگه شماهم بچه نیستی ک ماشالا سی و سه سال کم سنی نی بازم خودت میدونی گلم 

صیغه رو قبول ندازم مگز برای زن بیوه  دختر فقط  با اجازه ی پدرش میتونه اونم برای نامزدی خوب ...

نمیدونم چرا باید اینکارو کرد اصلا 

من در شان خودم نمیبینم !!!

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
2728
بامجردم صیغه کنی اجازه پدر میخاد    مگه زن بیوه اییم.

خب ینی خانواده یه دختر ۳۳ساله درک اینو ندارن ک اجازه بدن واقعا ؟؟من برا این خانوم گفتم شمارو ک نمیدونم چه شرایطی داری 

ن عزیرم. هنوز تا پیری فاصله داریم. ولی خوب من تو 20_22سالگیم خیلی پر شروشور تر بودم. البته شاید الان ...

خدایش منم خیلس پر شور نیستم ولی باید از خداشون باشه چیه شیطون باشیم  فامیل ما نامزد کرده با یه دختر دهه هفتادی بیچاره همش میبردش پارک ارم وسیله سوار شه😂

شکر
خب ینی خانواده یه دختر ۳۳ساله درک اینو ندارن ک اجازه بدن واقعا ؟؟من برا این خانوم گفتم شمارو ک نمیدو ...

منم کلا برای دختر جماعت گفتم 

منم ۳۱ سالمه اصلا خانواده ب کنار 

چرا فک میکنید ادم بالای ۳۰باشه باید پاشه با این روشها ازدواج کنه ؟!

الان شما خودت این کارو کردی ؟؟؟

نه چون من تو شرایط این جنینی نیستم ۲۰سالگی ازدواج کردم عقد دایم ولی اگه تو شرایط ایشون بودم حتما اینکارو میکردم متوجه نمیشم مگه میشه اینهمه سال تنهایی نیاز عاطفی نیاز جنسی اینا چی میشه

2740
ای بابا چه بد خانوادتم حتما راضی نمیشن😞😞

خانواذه ی ما معمولا چند ماه جهت اشنایی صیغه میکنن  ولی با دوست پسر صیغه کردن به نظرم درست نیست خوش بحال پسره میشه که هر کاری خواست بکنه بدون هیچ تعهد و مسعولیتی 

شکر
خدایش منم خیلس پر شور نیستم ولی باید از خداشون باشه چیه شیطون باشیم  فامیل ما نامزد کرده با یه ...

خخخخ. اره این نسل جدیدو اصلا درک نمیکنم

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
نه چون من تو شرایط این جنینی نیستم ۲۰سالگی ازدواج کردم عقد دایم ولی اگه تو شرایط ایشون بودم حتما این ...

همون دیگه 

فک کردید بالای ۳۰سال باید پاشه بره خودش شوهر کنه !!!

میل جنسی خانوم ها عین اقایون نیس !

نه چون من تو شرایط این جنینی نیستم ۲۰سالگی ازدواج کردم عقد دایم ولی اگه تو شرایط ایشون بودم حتما این ...

من کنترل میکنم دیگه نیاز جنسیو سرکوب میکنم نیاز عاطفی هم که دیگه نگوو خودخوری میکنم  تا انشاااه خدا خودش نظر کنه

شکر
همون دیگه  فک کردید بالای ۳۰سال باید پاشه بره خودش شوهر کنه !!! میل جنسی خانوم ها عین اقایون ...

دقیقا . کسی که تجربه ی سک س کلا نداشته نسبت به کسی که داشته  کمتر اخساس نیاز میکنه

شکر
2706