2733
2734
من کنترل میکنم دیگه نیاز جنسیو سرکوب میکنم نیاز عاطفی هم که دیگه نگوو خودخوری میکنم  تا انشاااه ...

دخترا نیاز عاطفیشون اذیتشون میکنه منم همینطورم 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
خانواذه ی ما معمولا چند ماه جهت اشنایی صیغه میکنن  ولی با دوست پسر صیغه کردن به نظرم درست نیست ...

اولا ک چن تا سکه مهر میکنن بعدم تو عقدم کلا خوش ب حال مردا میشه اگه اینجوره من نمیدونم چرا اینجوری فک میکنین الان خیلیاااارو میبینم صیغه میکنن و سال هااا هم با طرف میمونن ب همه هم میگن شوهرمع ...طرفم براشون میمیره چه ربطی داره طرف عوضی باشه عقدم ک باشی مسولیت نداره میزاره میره راحت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون دیگه  فک کردید بالای ۳۰سال باید پاشه بره خودش شوهر کنه !!! میل جنسی خانوم ها عین اقایون ...

شاید مال شما نیس نمیدونم شایدم چون تا خالا رابطه نداشتین اینجور فک میکنین قرار نی همه مثله هم باشن 

دقیقا . کسی که تجربه ی سک س کلا نداشته نسبت به کسی که داشته  کمتر اخساس نیاز میکنه

بیخیال بابا 

ملاک مردم فقط شده سن !!

بالای ۳۰سال تازه خیلی عاقل تر رفتار میکنه 

تموم تاپیکای گیس و گیس کشی با قوم شوهر مال رده سنی پایینه 😀😀😀😀

2728
من دوستام اکثرا متاهلن یه چنتای که مجرد موندن دختر نیستن رابطه دارن  به من میگن تو ادا تنگای&nb ...

عزیز دلم حالا با همونا که بودن مگه رفتن خواستگاریشون ببخشیدا یه تف انداختن روشون رفتن سراغ احمق بعدی. تنهاباش باعزت باش بهتر از اینکه تن به هر بی سروپایی بده ادم حداقل اینجوری وجدان و روانت ارومه خدایی نکرده ادم بیفته تو این وادیا دیگه غرق تو لجنزار میشه اینارو من دارم میگم با به عالمه تجربه گشتن تو اجتماع مطمئن باش خدا بهترینی سر راهت میزاره که هرروز میگی خدایاشکرت زودتر ازدواج نکردم شادو موفق باشی دوست قشنگ و محجوب من

شاید مال شما نیس نمیدونم شایدم چون تا خالا رابطه نداشتیم اینجور فک میکنین قرار نی همه مثله هم باشن&n ...

همه خانومایی ک تا حالا رابطه نداشتن مث من فک میکنن 

2738
من نظر شخصیمو گفتم خب حالا صیغه نکنن ب حروم برن خوبه ؟؟؟ای بابا چرا میزنین آدمو 

صیغه نمیکنیم به حروم هم نمیریم خیالت راحت نمیزاریم هر کی برسه بخواد سو استفاده کنه  دستمالی کنه

شکر
همه خانومایی ک تا حالا رابطه نداشتن مث من فک میکنن 

خب پس خداروشکر همینجوری ادامه بدین گلم اگه واقعا مشکلی ندارین چون من خودم زود ازدواج کردم شاید اینجور فک میکنم 💋💋

صیغه نمیکنیم به حروم هم نمیریم خیالت راحت نمیزاریم هر کی برسه بخواد سو استفاده کنه  دستمالی کنه

حالش خوش نیستا !!!😐

طرف خودش عقد کرده ،صیغه تجویز میکنه !!!!😁😁😁😁😁

دخترا نیاز عاطفیشون اذیتشون میکنه منم همینطورم 

دقیقا منم چون تجربه نداشتم اخساس نیاز عاطفس م بیشتره کلا دخترا اول باید از نظر عاطفی تامین شن بعدا نیاز جنسیشون فعال میشه یعنی اول به کسی حس عاطفی پیدا کنن  بعد حس جنسی بهش  پیدا میکنن

شکر
2706