2733
2734
عنوان

بیاین تو رو خدا همگیبا شوهرم وحشتناک دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 52 پست
شاید باید این کارو میکردم اما دیگه دعوا شد منم عصبی شدم از تهمتاش

دفعه بعد اینکارو کن. الان کمی سرسنگین باش چون تاپیک قبلیاتو خوندم شوهرتون بی ادب هستن نباید اجازه بدی اینطور هر کاری دلش خواس بکنه. ولی همیشه قبل اینکه کار به اینجا بکشه آرومش کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا فقط رو پسر عمت حساسه؟

چون قبلا باهاش رابطه داشتم اومدم از سر صداقت بهش گفتم اما فقط صداقت اون داره سواستفاده میکنه من اشتباه کردم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2728

ببین الان داشتم تاپیکاتو نگاه میکردم . واقعا مشکل شما با مشاور رفتن یا حتی راهنمایی خانواده ها حل نمیشه . وقتتی اااین همه روتون بهم باز شده که پلیس میارین برای هم و تو خبابون همدیگه رو میزنید ، طلاق بگیرید .بچه هم که ندارین . چرا جووونیتونو دارین خراب میکنید 

ببین الان داشتم تاپیکاتو نگاه میکردم . واقعا مشکل شما با مشاور رفتن یا حتی راهنمایی خانواده ها حل نم ...

با مشاوره حل نمیشه یعنی؟ پلیس آوردم که دیگه از خونه بیرونم نکنه. 

مطمعنم از عصبانیته که اینجوری دارین گند میزنید به همدیگه،یه چند روز دور از هم باشین تا اروم شید بعد صحبت کنید و اینم بهت بگم استارتر که از دید من که یه ادم بیطرف هستم دارم میگم که اشتباه اصلی از توعه و شما باید اولین عذرخواهی رو بابت اون شایعه سازی راجب پسرعمت بکنی و به هر طریقی شده به شوهرت بفهمونی و متوجهش کنی که این داستان من درآوردی بوده.این راه منطقیشه حالا با خودته که منطقی تصمیم بگیری و قضیه ختم بخیر بشه یا وضع از اینی ک هست بدتر شه و اخر و عاقبت کار ناپیدا

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
2738
مطمعنم از عصبانیته که اینجوری دارین گند میزنید به همدیگه،یه چند روز دور از هم باشین تا اروم شید بعد ...

عزیزم آخه نمیشه از کف انکار کنم که ولی ماجرا مربوط به گذشته بوده نه الان. 

آخه واقعا باید طلاق بگیرم؟ 

عزیزم اگر واقعا ذهن همسرتون بیماره و هربار اینحوری با ابرو بری دعوا می کنین که باید پلیس بیاد بمونین که اعصابتون داغون کنین برای چی برین دنبال زندگی تون شاید ارامشتون جای ديگه باشه

چون قبلا باهاش رابطه داشتم اومدم از سر صداقت بهش گفتم اما فقط صداقت اون داره سواستفاده میکنه من اشتب ...

با پسرعمت واقعا رابطه داشتی؟؟من فگر کردم از خودت دراوردی این داستانو و به شوهرت گفتی،اصن موندم چی بگم بهت که انقدر بی سیاستی،ینی شما نمیدونی هرررکاری هم در گذشته ات کرده باشی بعد از ازدواج نباید بزاری همسرت بفهمه؟؟به این میگی صدااااقت؟؟این فقط اسمش بی عقلیه عزیزم

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
به جای استیکر یه چیزی بگید

آخه متعجبم،صداقت اونم این مدلی اونم با همسر عجیبه،من فک میکنم،یه مدت جدا باشید از هم بعد باهاش قرار بزار برید بیرون صحبت کنید 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤
2706