2733
2739
عنوان

بیاین تو رو خدا همگیبا شوهرم وحشتناک دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا میگی لیاقتمو نداره؟ 

از اونجایی ک بااین همه تهمت و آزار هنوز پاش موندی،حق نداره بهت تهمت بزنه،مگه اینکه واقعا اون حق داشته باشه که باز خودت عالمی

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤
2731
از اونجایی ک بااین همه تهمت و آزار هنوز پاش موندی،حق نداره بهت تهمت بزنه،مگه اینکه واقعا اون حق داشت ...

نه همچین حقی نداره سر همین که کاری نکردم و هی بهم تهمت میزنه خیلی عصبیم خب. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
من عکس تو و همسرت و دیدم حیف نیست واقعا؟؟😔

چیکار کنم خب خودمم سر همین چیزا موندم اما باور کن یکم به فکر نیست پخته رفتار کنه الکی زندگیو میکنه جهنم 

2738
شاید باید این کارو میکردم اما دیگه دعوا شد منم عصبی شدم از تهمتاش

الان فقط مشکلش پسر عمته؟؟؟؟خب چه اصراریه باهاش در ارتباط باشین؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤
الان فقط مشکلش پسر عمته؟؟؟؟خب چه اصراریه باهاش در ارتباط باشین؟

اصلا سالی یه بارم نمی‌بینیم بخدا تو مراسم سالگرد فوت خانم جونم دیدیمش. 

چیکار کنم خب خودمم سر همین چیزا موندم اما باور کن یکم به فکر نیست پخته رفتار کنه الکی زندگیو میکنه ج ...

عزیزم تو عاقل باش بخدا میدونم سخته اما خب چکارکنیم بلاخره یکی باید کوتاه بیاد حتی اگه میدونی حق با تو هست اون مقصره اما بخاطر اینکه زندگیت آروم شه عصبانیت همسرت کم شه برو از دلش درار  بعد ک آروم شد باهاش حرف بزن

باشه؟

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
2706