2733
2739

بگید دور هم بخندیم دلم پوسید

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
من بگم مال همین چند روز پیشه🥴🥴

ارههههه 

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سال پیش که تازه عضو شدم انقد تاپیکای باحالی بود همه خاطره خنده دار تعریف میکردن بعضی شبا به زور خنده امو کنترل میکردم کسی بیدار نشه هعععی چی به سرمون اومده

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
2731

خاطره خنده دار

خاطره خنده دار

خاطره خنده دار

خاطره خنده دار

خاطره خنده دار

خاطره خنده دار

این هم خاطره خنده دار بفرما بخند

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...    

یه بار از خواب پریدم دست همسرمو سفت گرفتم و میگفتم بدو بدو دیرمون شد لحافمم اونیکی دستم تا وسط پذیرایی کشوندم خودم اصلاااا یادم نیست همسرم میگف تازه میخاستم بخابم از ترس رییی.دم🤣

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

ی بار داشتیم از ی تونل رد می‌شدیم  کوچ عشایر بود بعد تونل تاریک بود ی گوسفند گرفتم تا از تونل رد شم گم نشم وقتی وسط تونل رسیدیم گمش کردم یکی دیگه رو گوشاشو گرفتم وقتی از تونل خارج شدم دیدم گوشا سگمونو گرفتم   خنده دار بود کلی ترسیدم

چند سال پیش که تازه عضو شدم انقد تاپیکای باحالی بود همه خاطره خنده دار تعریف میکردن بعضی شبا به زور ...

الان ک همش ناراحتی غصه و دعوا و .... فشار زیاده ادما هم همو درک نمیکنن

2740
خاطره خنده دار خاطره خنده دار خاطره خنده دار خاطره خنده دار خاطره خنده دار خاطره خنده دار ا ...

دیونههه  

ارههههه 

ببین من یه جایی کار میکنم یه پسره هست همکارمه خیلی باکلاسه خیلییییییییی و مغرور متم رفتم دسشویی زنانه پشت دسشویی مردانس و با صدای بلندددد گوزیدم یهو تا اومدم بیرون دیدم پسره دم دستشویی واستاده یعنی ببین زمین باید دهن باز میکرد تا میرفتم توش الان تا میاد رد بشه چش تو چش میشیم یاد گوزه میفتم هجالت میکشم 🤣🤣🤣

یه بار از خواب پریدم دست همسرمو سفت گرفتم و میگفتم بدو بدو دیرمون شد لحافمم اونیکی دستم تا وسط پذیرا ...

حالا راستشو بگو کجا میخاستییی برییی

ی بار داشتیم از ی تونل رد می‌شدیم  کوچ عشایر بود بعد تونل تاریک بود ی گوسفند گرفتم تا از تونل ر ...

ووایییی این بیشتر ترسناک بوود من از سگ مث سگگگگ میترسم  

یه بار از خواب پریدم دست همسرمو سفت گرفتم و میگفتم بدو بدو دیرمون شد لحافمم اونیکی دستم تا وسط پذیرا ...

ای تو روحت تو مطب روانپزشکان به زور جلوی خودمو گرفتم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2706