2733
2734
عنوان

بخاطر یه امتحان کوفتی بهشون تجاوز گروهی شد...

| مشاهده متن کامل بحث + 8162 بازدید | 171 پست

بابا شاید این سایتا بزارن برای اینکه بازدید بگیرن

احتمال زیاد چرررته

بسوزد ریشه‌ی کسانی که می‌گویند مذهب آمده تا به انسان قناعت بدهد، درحالی که همه ی انبیاء آمده اند تا به انسان بگویند که به دنیا که هیچ ؛ حتی به بهشت هم قانع نشود! #عین_صاد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سومی چیشد

سونیا و فرزاد آنجا را خیلی زود ترک کردندسونیا و آن ۳ پسر  شیطان صفت  را بازداشت کردند .

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
شایدم زشت بوده ولش کردن😂

با دوست پسرش در رفته نخوندی

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
شایدم زشت بوده ولش کردن😂

نه باو اینا به سوراخ دیوار رحم نمیکنن

میگم شاید دختره هیکلی بوده زورش زیاد بوده شایدم زرنگ بوده در رفته

ولی گزینه دوم بیشتر میخوره باشه چون اگه هیکلی اینا بود که به دوستاش نمیزاشت تجا‌وز بشه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
اخه فک نکردن چرا هکر باید تو ویلای متروکه قرار بزاره؟

چی بگم چیز خلی شاخ و دم نداره

ولی نباید قضاوت کنم به هرحال ولی خب... 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706