2737
2734
عنوان

خاهر شوهرم ز زد گف

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 97 پست
صبحونه هم بخور بيشتر تخم مرغ بخور پنير هم با گردو بخور ....همينكه زياد بخوري و اروم اروم كاراتو بكني ...

بله همین کارو میکنم حتما ولی اگه مثلا نهار پختنی مفصل بخورم و الانم نون پنیر وسبزی واش نذری خوردم با موز و سیب کافی نیست براشام یا باید پختنی باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبحونه هم بخور بيشتر تخم مرغ بخور پنير هم با گردو بخور ....همينكه زياد بخوري و اروم اروم كاراتو بكني ...

میشه ی سوال بپرسم شمابچتون ک دچار ای یو جی ار شد اخرش چی شد؟ اخه خودمم قبلن این مشکل برام پیش اومد براهمین میپرسم

2731
واسه همین پرسیدم چون میخوام علتش بفهمم چرا یکدفعه جفت مشکل پیدامیکنه

ديگه بهش فك نكن ...مطمن باش براي اين بارداريت ديگه تكرار نميشه ...چون جفت وقتي تشكيل ميشه ي حالتي مثل كروموزوم هاي جنين رو داره و براي بارداري بعدي تكرار نميشه...به نظر من مادرايي كه وزنشون كمه و توي بارداري حالا به هر دليلي مثل ويار و اينا زياد نميتونن غذا بخورن بچه هاشون اينجوري ميشه 

2740
بايد ريشه يابيش ميكردي ...ماه بعد جواب ازمايشام مياد ٢٠ابان....بچه رو نفرستادي پاتولوژي؟

ن من ۲۵ هفته خونریزی کردم بستریم کردن و خونریزیم قطع شد رحمم دوسانت بازبود بااستراحت مطلق بیست روز نگهش داشتم ولی بچه رشد نکرد گفتن ای یو جی ار شده وبدنیااومد یمدتم زنده بود.بچه شما نموند؟

هیچوقت از حال و احوالاتت به هیچ کس توصیح نده از هیچیه زندگیت و خودت هیچی نگو میگفتی خوبم مرسی خیلی نمیزاشتی کش بده منم. میگفتم هزار جور حرفو مشگل که اخرم خودم اذیت میشدم اما الان چتد وقته هیچی نمیگم خیلی راحتم احترامم هم بیستر شده

وزن اولیه 60😭وزن فعلی 64/500💜قد165🌹وزن هدف65 الی 70💖💖
ن من ۲۵ هفته خونریزی کردم بستریم کردن و خونریزیم قطع شد رحمم دوسانت بازبود بااستراحت مطلق بیست روز ن ...

نه نموند براي من سي وهفت هفته بود ...دوهفته از زايمانم ميگزره ...وزنش كم بود ولي وزنم اضاف كرده بود عجيب بود كه نموند البته براي من داخل شكمم بود ديگه قلبش نزد ولي مطمئنم به صلاحم بوده اخه خيليا رو ديدم اي يو جي ار كه بوده بجه هاشون به دنيا هم اومدن ولي زنده نموندن ...بايد به دكترت بگي اگر صلاح بدونه برات اسپرين يا امپول هپارين مينويسه ولي حتما به دكترت بگو 

میخاس بچزونتم فق منتظر بود تیکه بندازه

عزیزم باید بهش میگفتی بچه به پدر و مادرش میره دیگه پدر و مادر ریز باشند بچه ریز می شه غول باشند  بچه غول میشه

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین