2733
2734
عنوان

خاهر شوهرم ز زد گف

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 97 پست
نه نموند براي من سي وهفت هفته بود ...دوهفته از زايمانم ميگزره ...وزنش كم بود ولي وزنم اضاف كرده بود ...

آسپرین بهم داده دکتر آمپول هپارین نداده میخوام دوترم عوض کنم ولی من دهانه رحمم بازشد و خونریزی کردم بنظر ت ممکنه بخاطر خونریزی جفتم کنده شده باشه ؟ بخدا دکترا انگار هیچی نمیفهمم هرچی بگی. شما چندهفته بچه قلبش ایستاد کاش زودتر بدنیامیاوردیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آسپرین بهم داده دکتر آمپول هپارین نداده میخوام دوترم عوض کنم ولی من دهانه رحمم بازشد و خونریزی کردم ...

ي چيزي بهت بگم...بچه هايي كه رشدشون عقب ميوفته بعد از تولد مشكلات زيادي ممكنه پيدا كنند از نظر ذهني ...البته خيلي ها هم مشكلي پيدا نميكنند يني در كل پنجاه پنجاه هست ولي پنجاه درصدم خودش زياده ...من از خدا ميخام ي فرزند صحيح وسالم بهم بده...واقعيتشو بخاي من همه كار كردم براي اين بچه ولي انگار روزي من نبود ...الانم ناراحتم ولي خدارو شكر ميكنم چون من واقعا از اين بچه ميترسيدم...ولي خدا خودش صلاحمو اينجور ديد خودش ازم گرفت الانم خداروشكر لااقل عذاب وجدان ندارم .....(ولي كلا مشكل شما من فك ميكنم بايد سركلاژ ميشدي يني تو پنج ماه دهانه رحمتو بايد ميدوختن همچين چيزي )برا اين بچتم به دكترت بگو اگر لازم شد سركلاژ بشي...چون دهانه رحمت باز ميشه اكسيژن به بچه نميرسه و بچت نميمونه 

ي چيزي بهت بگم...بچه هايي كه رشدشون عقب ميوفته بعد از تولد مشكلات زيادي ممكنه پيدا كنند از نظر ذهني ...

بله عزیزم براهمین میخوام دوترم عوض کنم اخه ی دفعه شش ماهه دوستان بازشد و بچه اومد تو کانال زایمان و یادآور جلوی زایمانمو گرفتن بعدش دیگه رشد نمی کرد و حتی تکونم نمی خورد همون پایین افتاده بود بعدشم ی دفعه رحمن بازشد و بدنیا اومد الان دوترم میگه مشکل جفت بود و سرکلاژ نیازی نیست ولی همه میگن سرویس کوتاه بود خودمم همینو میگم منم فقط از خدا ی بچه سالم میخوام ان شاالله قسمت شما هم بچه سالم بشه

2728
بله عزیزم براهمین میخوام دوترم عوض کنم اخه ی دفعه شش ماهه دوستان بازشد و بچه اومد تو کانال زایمان و ...

اره دكتر تو عوض كن اگر اينجوره حتما ايندفعه هم سركلاژ بايد بشي ...ان شالله .❤️...نگران نباش مطمئنا چيزي نميشه 

اره دكتر تو عوض كن اگر اينجوره حتما ايندفعه هم سركلاژ بايد بشي ...ان شالله .❤️...نگران نباش مطمئنا چ ...

برام دعا کن ایندفعه مشکلی پیش نیاد واقعا دیگه تحملش ندارم ان شاالله خدا به شما هم ی نی نی سالم بده

برام دعا کن ایندفعه مشکلی پیش نیاد واقعا دیگه تحملش ندارم ان شاالله خدا به شما هم ی نی نی سالم بده

به چيزاي بد فكر نكن به خدا توكل كن ...زياد حركت نكن خودتو تقويت كن مطمن باش بهترين بارداريو سپري ميكني ...خدا عوضشو بت داده قطعا بهترشو بهت داده ...استرسم اصلا به خودت راه نده ...ان شالله ني ني تو صحيح وسالم بغل ميگيري ❤️

2738