2733
2739
عنوان

خاهر شوهرم ز زد گف

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 97 پست
اره خوبه ولي سعي كن لااقل چهار وعده بخوري ...شيرم چهار پنج ليوان بخور ميوه هم كه تا ميتوني خرما هم ب ...

من وزنم خیلی پایینه ۴۵کیلوام ولی اشتهام کور شده استراحت مطلقم هستم نمیتونم زیاد وایستم پاگاز ولی ازفردا خوراکمو بیشترمیکنم ممنونم ک راهنماییم کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وزنم خیلی پایینه ۴۵کیلوام ولی اشتهام کور شده استراحت مطلقم هستم نمیتونم زیاد وایستم پاگاز ولی ازف ...

به مامانت بگو برات اشپزي كنه يا مادرشوهرت ...كلا غرور و بزار كنار ...خواهش ميكنم ان شالله ني ني تو صحيح و سالم بغل بگيري

2731
به مامانت بگو برات اشپزي كنه يا مادرشوهرت ...كلا غرور و بزار كنار ...خواهش ميكنم ان شالله ني ني تو ص ...

مادرم فوت شده اگه بود ک حتما برام انجام میداد. مادرشوهر من ازم دوره اگه بخوام میاد پیشم می مونه ولی همش غر میزنه ک زمان مااستراحت نمی کردیم تو همش خوابی مشکل داری خودت کاراتو بکن .حداقل اگه نباشه شوهرم کارای خونه رو میکنه ولی اگه بیاد زورش میاد شوهرم منو ببره دکتر سنشم بالاست

2740

كار خوبى كردى👍🏻اونا حق دارن نيش و كنايه بزن و ما ناراحت نشيم واى ما حق نداريم چيزى بگيم!تو هر جايگاهى آدم باشه هر كى حرف اضاف زد بايد دهنشو سرويس كرد

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
مادرم فوت شده اگه بود ک حتما برام انجام میداد. مادرشوهر من ازم دوره اگه بخوام میاد پیشم می مونه ولی ...

خب ي پولي چيزي بش بده راضيش كن بياد حتي شده اگر ميتوني ي طلايي چيزي براش بگير درسته الان ي هزينه ميكني ولي بعد نه اذيت ميشي نه هزينه ي اضافي ميكني نه پشيمون ميشي به نظرم هرطور شده راضيش كن ...خواهري زن داداشي چيزي نداري 

خب ي پولي چيزي بش بده راضيش كن بياد حتي شده اگر ميتوني ي طلايي چيزي براش بگير درسته الان ي هزينه ميك ...

مادر شوهرم ک گفتم سنش بالاست بالای ۷۰ ن خواهر وزنداداشم ندارم ولی خودم آروم آروم کارآمد میکنم امیدوارم بد نباشه. البته دکترم نگفت استراحت مطلق باشم خودم میترسم.ولی منکه نهار درست میکنم بیشترش میکنم ومیان وعده ها من بیشترمیکنم

مادر شوهرم ک گفتم سنش بالاست بالای ۷۰ ن خواهر وزنداداشم ندارم ولی خودم آروم آروم کارآمد میکنم امیدوا ...

صبحونه هم بخور بيشتر تخم مرغ بخور پنير هم با گردو بخور ....همينكه زياد بخوري و اروم اروم كاراتو بكني خوبه ...شير هم پرچرب بخور