2737
2739
عنوان

خاهر شوهرم ز زد گف

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 97 پست
من روزی دوسه تا وعده میخورن اونم کم تشنه ام کوره. شما مگه بچت وزنش پایینه؟

كافي نيس ...بايد شيش وعده بخوري هرچقدرم ويار داري به زور بخور ...شما حامله اي چون روي روحيت تاثير ميزاره درمورد بچم چيزي بت نميگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وای بچم چطور میشه؟ بگو ...اخه استراحت مطلق زیاد نمیتونم بلند شم

اگه تغذيت زياد باشه هيچي نميشه ...فقط به حرف احمقايي كه ميگن بچه ماه اخر وزن ميگيره گوش نكن هركي اين حرفو بت زد فقط بش بگو خيلي    (ا. شغا ل )تشريف داري 

اگه تغذيت زياد باشه هيچي نميشه ...فقط به حرف احمقايي كه ميگن بچه ماه اخر وزن ميگيره گوش نكن هركي اين ...

ن من هیچکس همینم بهم نمیگه کلن اهل راهنمایی کردن نیستن ولی اگه روزی سه وعده کامل بخورم و میوه زیادبخورم شیرم هرروز بخورم بگم سالم میمونه؟

2738
ن من هیچکس همینم بهم میگه کلن اهل راهنمایی کردن نیستن ولی اگه روزی سه وعده کامل بخورم و میوه زیادبخو ...

اره خوبه ولي سعي كن لااقل چهار وعده بخوري ...شيرم چهار پنج ليوان بخور ميوه هم كه تا ميتوني خرما هم بخور دور شكمت با وزنت و مرتب چك كن سه ماه اول معمولا ويار خيلي شديده ولي تو سعي كن لااقل چهار كيلو اضاف كني وزنت كم بشه زياد خوب نيس فكر اندامتم نباش فوقش بعد ميري پيكر تراشي 

حالا چرا فحش!

حيف  كه تو هم حامله اي وگرنه بهت ميگفتم چرا...به حرف خواهرشوهرت گوش كن درسته با تندي بت گفته ولي بهتر از ي عمر حسرته ....تا ميتوني فقط غذا بخور هركيم بت گفت بچه ماه اخر وزن اضاف ميكني ديگه خودت الان ميدوني چي بايد بش بگي 

2706