2733
2739
عنوان

از خدا خیلی ممنونم که با ای وی اف بچه دار میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2388 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان توی آی وی اف، اسپرم یا تخمک از یکی دیگه س؟🙄

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
آی وی اف چیه میشه یکی واسه من توضیحشو بده

یکی از روش های لقاح آزمایشگاهی! به اینصورت که تخمک.و اسپرم رو تو محیط آزمایشگاه میذارن تا باهم تشکیل لقاح بدن و وقتی نطفه تشکیل شد ازطریق یه لوله نطفه رو به رحم مادر انتقال میدن

خــــدا امیــد من است...
2731
دوستان توی آی وی اف، اسپرم یا تخمک از یکی دیگه س؟🙄

آی وی اف یه نوع روش لقاح آزمایشگاهیه به این معنی نیس ک اسپرم یا تخمک از پدرومادر واقعی نباشه! مثلا شوهر من لوله ش بسته س و به روش طبیعی نمیتونیم باردار شیم الان رفتیم مرکز ناباروری و با عمل از بیضه شوهرم اسپرم گرفتن و فریز کردن! یه ماه دیگ هم من باید تخمک بدم تا ازطریق آی وی اف یا میکرو نطفه رو ب رحم من منتقل کنن

خــــدا امیــد من است...
نه خدایی راست میگه بچه های IVF,, خیلی باهوش هستن

ببخشید 

ولی هوش ربطی نداره

ای  وی اف یعنی  تخمک و اسپرم سالم همین

دیگه  کاری به ژنش ندارن

هوش به مادر میره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2740
بله. مامانم بعد از من دو بار دیگه  هم میره. اما متاسفانه نمیشه. چون هزینه هاشم زیاد بوده بی خیا ...

عزیزمم   خدا حفظت کنه  قدرشونو بدون  خیلی مراقبشون  باش  فقط خدا میدونه مامانت  تو اون سالها چی کشیده  بنده خدا.  ماها خیلی  دردو غم و  رنج تحمل میکنیم   ..شوهرم یه جور  منم یه جور😭شوهرم میگه  بیخیال  بچه شو  معلوم نیست بزرگ بشه  چه  قد اذیتمون کنه و بد بشه   😥

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
منم فکرمیکنم باید بااین روشای ازمایشگاهی بچه داربشم.دوساله تواقدامم ولی فعلادکترنرفتم

نه شاید طبیعی بشی

دکتر برو

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بله؟؟

اشتباهی ریپلای  کردم  پوزش 😱

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
من ده سال ازدواج کردم  ۷ ساله اقدامم   فقط یبار ای وی اف کردم  .تو این سالها  دی ...

چسبندگی چی داری؟

چرا انقدر کم ای وی اف کردی تو این همه سال؟ زود نا امید نشو وقتی زیاد کاری نکردی مطمئن باش نتیجه میگیری پیگیری زیاد کنی

چسبندگی چی داری؟ چرا انقدر کم ای وی اف کردی تو این همه سال؟ زود نا امید نشو وقتی زیاد کار ...

چسبندگی رحم  ....اخه سالم بودم   قبلنا     شوهرم مشکل داشت  ..کلی دارو خورد هیچی به هیچی ..خیلیها  تو همین پروسه درمان   بیشتر مشکلدار میشن

2706