2410
2553

شاید خندتون بگیره از این حرف ولی الان که فکر میکنم از خدا خیلی هم ممنونم چرا همش باید ناشکری کرد و جنبه های بد زندگی رو ببینیم

واقعیت این که  اعتراف میکنم من تو این راه خیلی قوی شدم منی که از یه امپول ساده میترسیدم به حدی امپول زدم که حتی تو خودم توی خونه امپولام رو میزنم دیگه ناشکر نیستم خوشحالم که تونستم و این راه رو رفتم بااینکه هنوز نتیجه نگرفتم ولی به خودم افتخار میکنم که بجای یکجا نشستن و غصه خوردن دنبال هدفم رفتم، شاید اگه همون سال اول زندگی بچه دار شده بودم اینقد دوستش نداشتم و نمیخواستم ولی الان هرروز عشقم به بچه ی نیامده ام بیشتر میشه و رویا و ارزوهای بیشتری برای اومدنش دارم، تازه بچه های ای وی افی توی دور و بر وفامیلمون میبینم چقد خوشکل و باهوشن به این نتیجه رسیدم چون بهترین و باکیفیت ترین جنین انتخاب میشن قراره بچه منم خوشکل و باهوش بشه

خلاصه اینکه نمیدونم چطوری از خدای مهربونم تشکر کنم که این همه لطف در حق من ارزانی داشته و من متوجه آن نبودم

من خیلی تواین راه تجربه بدست اوردم که همش مدیون خدای بزرگ و عزیزم هستم و نتیجه کار رو هم بدست خودش میسپارم که میدونم بهترین ها رو برام رقم  میزنه

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

بالاخره خداروشکر راهی برای رسیدن به معشوقت هست

)نی نی)

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم  اوایل خیلی ناراحت بودم 

اما الان  مث شما خوشحالم که قراره ای وی اف کنم 

اینجوری خودم تصمیم میگیرم کی ای وی اف  کنم   گذاشتم انشالله سال بعد

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤
آی وی اف درد داره؟؟؟

نه عزیزم اصلا منم خیلی میترسیدم ولی وقتی رفتم واقعا خندم گرفت به این همه که الکی میترسیدم

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

چن سال ناباروری داشتین؟مشکل چی بود؟

من شوهرم مشکل داره لوله ش بسته س فقط میتونیم با این روش های آزمایشگاهی بچه دار شیم

ماه دیگ میرم برا میکرو برام دعا کن!انشاالله خدا حاجت شماروهم بده

خــــدا امیــد من است...
منم  اوایل خیلی ناراحت بودم  اما الان  مث شما خوشحالم که قراره ای وی اف کنم  ...

آره عزیزم اینجوری ادم هروقت امادگیشو داره میره

من بجایی رسیدم دیگه نمیخوام طبیعی بچه دار بشم  

2714
بالاخره خداروشکر راهی برای رسیدن به معشوقت هست )نی نی)

آره عزیزم خوشحالم که هرروز دارم به عشقم نزدیک تر میشم  

چن سال ناباروری داشتین؟مشکل چی بود؟ من شوهرم مشکل داره لوله ش بسته س فقط میتونیم با این روش های آزم ...

نزدیک 4سال میشه،من لوله های خودم بسته هست عزیزم

حتما برید دنبالش و بدونید نه هیچ ترسی داره نه دردی و خیلی راحته

حالا یعنی ما که همون ماه اول حامله شدیم بچه امون باهوش و قشنگ نیس 😐

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

روش های لقاح آزمایشگاهی درد ندارن اما پروسه درمان رو باید با صبوری طی کنی! من و شوهرم شش ماهه دنبالشیم حالا نوبت منه ک برم برا پانکچر و انتقال جنین

از همتون میخام برام دعا کنین انشالله ک خدا هم حاجت شما رو بده🙏😘🌹

خــــدا امیــد من است...
نزدیک 4سال میشه،من لوله های خودم بسته هست عزیزم حتما برید دنبالش و بدونید نه هیچ ترسی داره نه دردی ...

با عکس رنگی باز نشد

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2706