2733
2739
عنوان

از خدا خیلی ممنونم که با ای وی اف بچه دار میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2388 بازدید | 101 پست

من ده سال ازدواج کردم  ۷ ساله اقدامم   فقط یبار ای وی اف کردم  .تو این سالها  دیروز خاستم پیگیر بشم   فهمیدم چسبندگی دارم  چون تو خونه سقط کرده بودم   ۴ سال پیش   

....استاتر  میدونی باید چکار کنم  که هیسترو  نکنم حداقل   میترسم  😭

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بد که از حالا داری بچه های آی وی افی رو برتر میدونی   من هیچ وقت واسه چیزی که دارم و یا ق ...

من قرار نیست به هیچکی فخر بفروشم

ولی میخوام به اونایی که طرز تفکرشون درمورد بچه های ای وی افی بد هست و میگن ازمایشگاهی هستن و... بگم اینطور نیست و اتفاقا خیلی هم سالم و خوب هستن 

چون خیلی ها از اینکه من طبیعی بچه دار نمیشم خوشحال هستن

منم فقط دارم جنبه مثبتشو میبینم 

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
2728
عزیزم به منم گفتن IVF همه میگن سنت کمه صبر کن 😥

اره  اگه سنت کمه صبر کن  ..مشکلتون چیه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
منم مامانم بچه دار نمیشد. بعد ۱۳ سال با ivf بچه دار شد و من دیده به جهان گشودم    

اونموقعم مگه بود  

2738
نه عزیزم اصلا منم خیلی میترسیدم ولی وقتی رفتم واقعا خندم گرفت به این همه که الکی میترسیدم

عزیزم مبارکت باشه

اگه ممکنه برام میگی چطور بود؟؟

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
عزیزم مبارکت باشه اگه ممکنه برام میگی چطور بود؟؟

مرد  درمانش  سختر   ..چند سالته  ماهم  اینجوریم

من قرار نیست به هیچکی فخر بفروشم ولی میخوام به اونایی که طرز تفکرشون درمورد بچه های ای وی افی بد هس ...

آها اوکی. نه چرا بچه های آی وی افی بد باشن؟! تا خدا نخاد حتی یه برگ هم از درخت نمی افته پس بچه ای که میاد توی این دنیا( با هر روشی) خواست و هدیه خدا بوده و هیچ فرقی نداره. پیشرفت علم به درد همین مواقع میخوره دیگه،اونایی که میگن این روشها بده پس از برق هم استفاده نکنن چون اختراع دست بشر هست و توی تاریکی زندگی کنن.انسان با پیشرفت علم و استفاده ازون آسایش و راحتی رو واسه خودش به ارمغان میاره.انشاالله زودتر نی نیت بگیری بغلت.  

2706