1619
1632
عنوان

اسپری دوفاز

121 بازدید | 14 پست

کسی از اسپری دوفاز مو استفاده کرده؟؟ موهای من دچار ریزش شده میخواستم ببینم شما هم اینجور میشید

دنبال ی ماسک موم که ریزش مو نیاره میشناسید معرفی کنید

دو فاز ساقه ی مو رو آبرسانی میکنی

درمان ریزش متفاوته دنباله علتش باش

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب ♥ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
به ریشه نمیزنم اما پریروز زدم حس میکنم وقتی میزنی بلید هرروز بری حموم و اگر نری و نشوری باعث ریزش مو ...

من یک سالی هست دوفاز ندارم ولی بنظرم قبل از اینکه تاثیرر اون باشه تاثیر چیزای دیگست مثلا استرس داری یا کمبود آهن و ویتامین و مینرال و اینا

به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده (تو اون روزا)        شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام    🐎🐎🐎🐎🐎 پیتیکووووووو😍
مینرال چیه  اون که اره من کلا موهام کم پشته

مواد معدنی مثل روی یا همون زینک و ... که داخل قرصها هست معمولا

به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده (تو اون روزا)        شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام    🐎🐎🐎🐎🐎 پیتیکووووووو😍
دوفاز واسه تقویت مو نیست ابرسان  موقت موهات راحت شونه میشه

منم واسه گرفتن وزی موهام میزدم

ببخشید شما وقتی میزنی هرروز میری حموم من میگم شاید ۲  روزه زدم و حموم نرفتم از اونه ک ریزش دارم

1614
من برا گرفتن وزی موهام میزنم اما ریزش شدید گرفتم از وقتی زدم

ممکنم هست واقعا به موهات نمیسازه اگه حس میکنی تاثیر مستقیم اونه نزن

منم واسه گرفتن وزی موهام میزدم ببخشید شما وقتی میزنی هرروز میری حموم من میگم شاید ۲  روزه زدم ...

من قبلا میزدم الان پلی هات مومنت میزنم روغنیه ازون بزن دوفاز ب دردت نمیخوره گلی

خدایا خودت بساز خودت بسازی قشنگ تره
من قبلا میزدم الان پلی هات مومنت میزنم روغنیه ازون بزن دوفاز ب دردت نمیخوره گلی

یعنی دوفاز خوب نیس؟؟ میشه راهنماییم کنی من موهام وزه و میخوام بگیرم ب نظر شما همین ک شما گفتی خوبه بزنم

اسپری دوفاز یا ماسک قبل ابکشی تاثیری نداره؟؟

یعنی دوفاز خوب نیس؟؟ میشه راهنماییم کنی من موهام وزه و میخوام بگیرم ب نظر شما همین ک شما گفتی خوبه ب ...

روغنی بزن هرمارکی میزنی منم ازین مارک میزنم خیلی نرم میشه و راحت شونه میشه

خدایا خودت بساز خودت بسازی قشنگ تره
1523