2733
2739

دخترم میرفت خانه خلاقیت روزی ۳ ساعت بازی میکرد حتی یکبارم تو شلوارش جیش نکرده اونجا...یکبار مثله اینکه جیش کرد و مربی دعواش کرد که چرا جیش کردی دختر منم گریه کرد بگردم براش وقتی رفتم یه گوشه نشسته بود بغض کرده بود..از اون روز دیگه گفت من نمیرم اونجا تو هم باید کنارم باشی چند بار ازش پرسیدم چیزی نگفت تا اینکه بعد دوماه گفت خاله فلانی چون جیش کردم دعوام کرد😔 خیلی ناراحت شدم رفتم بهش گفتم ولی کتمان کرده میگه بچه هست یه چیزی گفت منم گفتم بچه من اصلا درروغ نمیگه..بچه ها پاکتر از اون هستن که دروغ بگن.الان باز عصبی ام داداشم دعوام کرد میگه من بودم میکشتمش..نمیدونم چکار کنم

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونجا هم زنگ بزن بگو همون موقع باید حرفات و میزدی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
من زیر بار نرفتم مربیش هم اخرش گفت یه روز بیارش اینجا از دلش در بیاریم

عب نداره عزیزم اون خیلی کار بدی کرده ولی پیش میاد دیگه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

وای منم پسرنو نمیفرستم اینجور جاها برا همین چیزا 

من خیلی حساسم یکی چیز پسرم بگه تا دهنشو اسفالت نکنم ول نمیکنم ....

گلم شما دیگه دیر شده ولی یه جایزه بخر بده همون مربی بهش بده دلجویی کنه از دختر گلت

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2738
چقدر حساسین    

عزیزم اینا مصداق بارز کودک ازاریه من نمیتونم بی تفاوت باشم

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

بابا بیخیال هم کار مربی اشتباه بوده و هم شما. دیگه اینقدر بزرگ اش نکنین. 

من طراحی سایت شخصی، فروشگاهی، شرکتی، انجام میدم با قیمت مناسب.هر نمونه ای که بخواین طراحی میکنم. 
انقد بچه هاتونو ناز نازی بار نیارید ...خب مربی بیچاره که چیزی نگفته بدبخت.

چرا عزیزم کارش اشتباه بود نباید این طوری میگفت الان دیگه زده میشه هیچ کلاسی نمیره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706