2733
2734
عنوان

مربی دخترم دعواش کرده بخاطر جیش کردنش

| مشاهده متن کامل بحث + 2218 بازدید | 151 پست

یک مشت بیسواد وبی هنر نمیدونم چطوری به خودشون اجازه میدن بیان مربی بشن وبا قشر مهمی از جامعه یعنی کودکان کار کنند.هیچی بلد نیستن میان رو بچه مردم یاد بگیرن.واقعا انسانیت ندارن.

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘

عزیزم شما خودت بچه خودت جیگر گوشه خودت تو خونه جیش کنه دعواش نمی کنی؟

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینا مصداق بارز کودک ازاریه من نمیتونم بی تفاوت باشم

بعدشم هر چیز دیگه ایی بود اشکال نداشت اما واسه جیش اینا نههههه بچه احساس گناه میکنه فک میکنه کار اشتباهی کرده در صورتی که نه دستش در رفته و خیلی طبیعیه 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2728
چقدر حساسین    

حساس چیه مربی حق نداره به بچه چیزی بگه مخصوصا که ۳ سالشه و جیش کرده غرور و شخصیتشو خرد کردن دختر منمیه بار جیش کرد مربیداشت خودشو میکشت جلو بچه میخندون من اتفاقا زود رسیدم دیدم مربی و معاون دارن بچمو میخندونن و هی میگن فدای سرت دزدکی جیشت فرار کرده الان خانم فلانی میاد باهم عوض میکنیم تو روحیه بچه خیلی اثر داره 

اینقدر بچه هاتون رو حساس بار نیارین. 

باید اونارو قوی و محکم باربیارین

من طراحی سایت شخصی، فروشگاهی، شرکتی، انجام میدم با قیمت مناسب.هر نمونه ای که بخواین طراحی میکنم. 
2738

دوستان ...هیچ کس حق اذیت کردن هیچ بچه ای رو نداره ..بخدا بی تفاوتی درست نیست هر جای دنیا بود برخورد میشد با این جور افراد

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

خوب عزیزم مادر رو با یه معلم غریبه مقایسه میکنی 

دوست عزیزم وقتی بچه ای کار بدی انجام میده باید آدم یه واکنشی غیر از واکنش عادی نشون بده ک بچه از روی واکنش متوجه کار بدش بشه حالا نه اونقدری ک بچه بترسه و فراری بشه ولی بی اهمیت هم نباید بود به کارهای بد در حدی باید واکنش داد ک بدونه کارش بذ بوده 

نبردنش اسیب بدتریب بچت میزنه

شما تاابد باید حامی بچت باشی؟؟؟؟!!!!!!!!!بذار خودش از حقش دفاع کنه 

کتمان نکنه بعداز دوماه بگه؟؟؟باید بهش بفهمونی ک همه چی همیشه اونجور ک میخوادنیست

با ناملایمات روبرو بشه

اینجوری لوس میشه 

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
حساس چیه مربی حق نداره به بچه چیزی بگه مخصوصا که ۳ سالشه و جیش کرده غرور و شخصیتشو خرد کردن دختر منم ...

احسنت به این مربی معاون با شعور 

عزیزم خونه فرق میکنه با توجه به نیاز و وابستگی به مادر مثل گرسنگی و تشنگی فراموش میشه و دوباره به مادر نزدیک میشن ولی محیط های آموزشی و غیره این طور نیست واون بچه فاصله میگیره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori