2737
2734
عنوان

مربی دخترم دعواش کرده بخاطر جیش کردنش

| مشاهده متن کامل بحث + 2218 بازدید | 151 پست

استارتر بچه جاری منم چندباراومده خونم بعد رفته به مامانش الکی یه داستان خیالی گفته و بعد گفته زنعمو دعوام کرد درصورتی که اصلا همچین چیزی نیست کلا نمیشه به حرف بچه اعتمادکرد ممکنه راست بگه ممکنم هست الکی برای جلب توجه حرفی بزنه پس لزومی نداره بخوای حرص اینو بخوری چرا با مربی بیشتردعوانکردی 

دختر منم دوسال نیمه میبردم همین خلاقیت که یکم بهش خوش بگذره ، مربیشون باهاش دعوا کرده من اینطوری متوجه شدم چون دختر من اصلا بی دلیل نمیگه نریم فلان جا.دخترم خوشحال بود یه رو بعد کلاس گفت دیگه نمیام اینجا.بعدش ۳بار بردم پاشو تو کلاس نداشت به معلمش اخم کرد و گفت فقط بریم.تازه داره میگه باهام قهر کرده دعوام کرده.این مربیان مادر نشدن اکثرا مجردن و بلد نیستن با بچه ارتباط بگیرن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک مشت بیسواد وبی هنر نمیدونم چطوری به خودشون اجازه میدن بیان مربی بشن وبا قشر مهمی از جامعه یعنی کو ...

خداروشکر یکی درکم کرد..منم نمیفهمم این افراد نادون چطور به خودشون اجازه میدن بیان مربی بشن این موسسه هم برای خودشه یعنی ادم نیازمندی نیست برای پول بیاد مربی گری...بدون ذره ای شناخت از روحیه بچه ها

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
خوب عزیزم مادر رو با یه معلم غریبه مقایسه میکنی 

بله . حالا اون غریبه هست حتما بیشتر از ما عصبانی میشه ولی خودشو کنترل می کنه و در حد ما دعوا می کنه. 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2731

چند سالشه عزیزم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
عزیزم خونه فرق میکنه با توجه به نیاز و وابستگی به مادر مثل گرسنگی و تشنگی فراموش میشه و دوباره به ما ...

دعوا در حد دهه شصتی باشه آره ولی از کجا معلوم که یه دعوای کوچولو کرده باهاش

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
عزیزم شما خودت بچه خودت جیگر گوشه خودت تو خونه جیش کنه دعواش نمی کنی؟

دعوا اصلا...قرار نیست با تحقیر کردن بچه بهش یاد بدم چی خوبه چی بد هر کاری یه راهی داره کلی روش تنبیه هست...خشونت بدترین راه برای تربیت بچه هاست

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2740

شماخودت جیش کردن بچت برات عادیه وذوقشو میکنه،،یه غریبه که اینطورنیس براش،،،همین ک بهش گوشزد کردی کافیه دیگه،،حالام یروز ببرش پیش مربیش تا ازش دلجویی کنه،،،

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
بعدشم هر چیز دیگه ایی بود اشکال نداشت اما واسه جیش اینا نههههه بچه احساس گناه میکنه فک میکنه کار اشت ...

دقیقا

دعوا اصلا...قرار نیست با تحقیر کردن بچه بهش یاد بدم چی خوبه چی بد هر کاری یه راهی داره کلی روش تنبیه ...

خشونت؟؟؟؟؟؟؟ خشونت بادعوای کوچولو که حالت تذکر داره فرق داره. و گاهی برای بچه خیلی کمش لازمه حتی 

البته من نمی دونم دعوای مربی در چه حد بوده شاید زیاده روی کرده نمی دونم

شماها بچه هاتون جیش کنن هیچی نمیگین بهشون ؟ مثلا خونه مردم جیش کنن چکار میکنین؟

من انقدر هواسم هست که نمیزارم جیش کنه و مدام میبرم سرویس.ولی اگرم پیش بیاد بهش تذکر میدم نه دعوا.و از طرف عذر خواهی میکنم و اگه بشه میخوام کثیف کاری بچه رو.بیشتر از یکی دو ساعت جایی نمیمونم که همچین اتفاقاتی بیفته.

دعوا در حد دهه شصتی باشه آره ولی از کجا معلوم که یه دعوای کوچولو کرده باهاش

باز هم نباید باشه ،پسر خودم میره موسسه استعداد یابی و هوش و خلاقیت کوچکترین دعوایی نمیکنن نباید هم بکنن و تو کلاس دوتا مربی و یک روانشناس همیشه هست و رفتار و حرکات بچه هارو بررسی میکنه کار این مربی اشتباه بود اعصاب نداره چرا داره این کارو میکنه بشینه تو خونش

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

بنظر من شما زیادی داری گنده اش میکنی 

این رفتار شما روی دخترتون تاثیر میزاره باعث میشه درآینده دربرابر هرچیزی دیگران رو مقصر بدونه. 

دخترشما جیش کرده یه کار طبیعی توی اون سن انجام داده. 

مربی هم اشتباه کرده که عصبی شده. 

به دخترتون بگین برای همه بچه ها توی اون سن اتفاق میافته و اصلا مهم نیست.از این به بعد هرچی شد به مامانی بگو تا حلش کنیم

من طراحی سایت شخصی، فروشگاهی، شرکتی، انجام میدم با قیمت مناسب.هر نمونه ای که بخواین طراحی میکنم. 
کودک آزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟! ینی شما تا حالا بچتونو دعوا نکردین؟

دعوا کردن داریم...هر چیز با خشونت  مخالفم..چون خودم قربانی خشونتم...هیچ کس حق داد زدن و اذیت کردن هیچ بچه ای رو نداره...بعد این مسیله خیلی حیاتیه بچه از سه سالگی باید وارد محیط اجتماعی بشه این خانوم با این اخلاقش باعث میشه خیلی از بچه ها از این مدل مکان ها بترسن