2737
2739
عنوان

خیلی سخته به فکر خرید جهیزیت باشی و..،

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هعی دور از روت خریییییت نمیدونم چرا انقد حماقت کردم

بعضی وقتاادم تاسرش نشکنه معنی سرشکستگی رو نمیفهمه،میدونم چقدرشرایط سخته اماخداروشکر کن ب موقع فهمیدی سنی ام نداری بچسب ب زندگیت انشالله ی وقت دیگ با یه ادم بهتر زندگیتومیسازی

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2731
بعضی وقتاادم تاسرش نشکنه معنی سرشکستگی رو نمیفهمه،میدونم چقدرشرایط سخته اماخداروشکر کن ب موقع فهمیدی ...

ممنون ک بهم دلگرمی دادی و سرزنشم نکردی🙏🏼❤️انشاالله خدا دلتو شاد کنه

من خیلی تنهام ۱۳سالگیم پدرمو از دست دادم و خواهر برادری هم ندارم فک و فامیلمونم مفت نمی ارزن ازدواجمم ک اینطوری شده کلا احساس تنهایی میکنم‌ ولی شکر مادرم پشتمه😞

ممنون ک بهم دلگرمی دادی و سرزنشم نکردی🙏🏼❤️انشاالله خدا دلتو شاد کنه من خیلی تنهام ۱۳سالگیم پدرمو ...

فدات بشم عزیزم،عدالت خدا نمیذاره بنده ای ک سختی کشیده تااخرعمرسختی بکشه یه جایی در رحمتشو بازمیکنه،خداپدرتونو رحمت کنه نبود پدر سختی کمی نیست خدا نخواسته که باداشتن یه همسر بد به سختیاتون اضافه شه،خداروشکر کن که چشماتو بازکرد،از این جا به بعدشم بسپر به همون خدا تابهترین هارو برات رقم بزنه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
فدات بشم عزیزم،عدالت خدا نمیذاره بنده ای ک سختی کشیده تااخرعمرسختی بکشه یه جایی در رحمتشو بازمیکنه،خ ...

فدای دل پاکت خدا رفتگانتو بیامرزه عزیزم 

انشاالله خدا خودش صبر و طاقت بده بهم چون واقعا خیلی احساس تنهایی میکنم و هر روز بیشتر ضعیف میشم

یعنی شوهرت ۲۱ سالشه.وای خوب اون خیلی کوچیکه از نظر عقلی.

وای یاد خودم افتادم ۲۳ سالم بود قرار عروسی گذاشتیم داشتیم جهیزیه رو تکمیل میکردم ک دیگ نتونستم تحمل کنم 

جدا شدیم خمه چس رو بخشیدم و جدا شدم 

بعد ۲سال دوباره ازدواج کردم 😊خداروشکر راضی ام الان دومی بچه ام توو راهه

الحمدالله 

نترس محکم باش خداروشکر الان فهمیدی ک آدمت اشتباهیه

صلوووااااااات
2740
ممنون ک بهم دلگرمی دادی و سرزنشم نکردی🙏🏼❤️انشاالله خدا دلتو شاد کنه من خیلی تنهام ۱۳سالگیم پدرمو ...

حالاچرا میخای جداشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط چون درباره مادرت اون جمله رو گفت ؟؟

مطمن شو این جدایی کار درستیه، بعد اقدام کن....

فکرنکن زن باقی مردها بشی از گل کمتر نمیگن، شاید حرفای صدبار بدتر بشنوی و ایرادای دیگه داشته باشن

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
حالاچرا میخای جداشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط چون درباره مادرت اون جمله رو گفت ؟؟ مطمن شو این جدایی کار د ...

عزیزم خیلی در عذابم بخدا موندم بین زمین و آسمون😭😭😭

الانم‌ک دارم اینو مینویسم مامانم داره سرکوفت میزنه بهم

عزیزم خیلی در عذابم بخدا موندم بین زمین و آسمون😭😭😭 الانم‌ک دارم اینو مینویسم مامانم داره سرکوفت ...

خدا کمکت کنه

برید مشاوره باشوهرت

بعدتصمیم بگیرید

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
شوهرم نمیاد گفتم بهش

بقیه بش بگن....

تهش نیومد خودت برو، مشکلاتتو بگو، ببین تهش مشاورا و متخصصای روانشناسی چی میگن، دو سه تا جای خوب برو

اخرش ببین برایند حرفا چیه، طبق اون عمل کن

خدا یاورت

عزیزم کاش ب همین راحتی بود خیلی شرایطم سخته خیلی

از چ لحاظ

درهرصورت برو کمک بگیر از ۴ تا آدم خوش فکر و دنیادیده

2706