2733
2734

متوجه بشی که چقدر انتخابت توو ازدواج اشتباه بوده

تا خود امروز به فکر این بودم ک وسیله هامو‌ چ مارکی بگیرم حتی تاپیکم زدم،حتی همسرم خانوادش عیب نمیدونن و اصرار داشتن توو عقد باردار شم ک زودتر بریم سر خونه زندگیمون منم عین بلانسبت خر قبول کرده بودم و دیدم نه خدا حکمتی داره کاراش و نمیخواد ک من باردار شم چون همه جور ازمایشی دادم و سالم بودم ولی بچه دار نشدم...این یه حکمت 

بعد دوسال هیچ‌کاری پیش نرفته و فقط پول جهیزیم جور شده ک تا جور شد من روی دیگه ای از همسرمو دیدم...اینم یه حکمت

امروز واقعا بحثمون بالا گرفت چون اصلاااااا محبتای مادرم ب چشمش نمیاد و امروز بهم گفت ک مادرت خیلی با سیاسته و دلسوزت نیس فقط سیاست داره...وقتی این حرفو زد من آتیش گرفتم...

خسته شدم بخدا پیر شدم هر حرفی میزنم بد برداشت میکنه و فکر میکنه منظور دارم

۲۳سالمه بخدا روحیم‌شده صفر 

براش کم نزاشتم از همه نظر

همیشه ب خودم رسیدم همیشه وقتی اومده پیشم براش سنگ تموم گذاشتم

من ازش ۱سالو‌۴ماه بزرگترم حس میکنم توو خیلی مسائل من از اون پخته ترم 

خانما اگه مجردید و دارید این متنو میخونید ازدواج نکنید اگرم کردید با آدمش...!

بخدا بد زمونه ای شده من خیلی پشیمونم خیلیییی

میخوام اقدام کنم واسه طلاق لطفا اگه کرج وکیل منصف سراغ دارید بهم معرفی کنید ک سریع اقدام‌کنم ممنون میشم دوستای گلم🙏🏼❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فقط اون قسمت که پشنهاد بارداری تو این دوران و دادن ،تعجب میکنم چه جور پخته ای که خام‌حرفاشون شدی&nbs ...

عزیزم بچگی کردم

پخته ازین نظر ک بارها رفتارای بدشو سرپوش گذاشتم گفتم درست میشه ولی نشد ک نشد

عزیزم قصد بدی ندارم ولی واقعا یک مرد بیست و یک ساله چی از زندگی متوجه میشه که شما کاخ آرزوهات رو درون ایشون میبینی. حیف از خودت عزیزم. حداقل تو سن کم ازدواج میکنین با یک مرد پخته تر. ایراد از انتخاب اشتباه خودتون هست. امیدوارم درست شه همه چیز

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2740

از مرد۲۱ مرد زندگی درمیاد اخه دخترخوب!!

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

چرا تو زمان عقد رابطه برقرار میکنین شاید مشکل همینجاست ک طرف اینجوری میشه و تمایلی ب ادامه نداره

بعدم خیلی بی ادبه ک هیچی نشده بخودش اجازه میده اینجور بگ راجع ب خانوادت اللخصوص مادرت😒

ایشالا هرچ خیرو صلاحته پیش بیاد

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
عزیزم قصد بدی ندارم ولی واقعا یک مرد بیست و یک ساله چی از زندگی متوجه میشه که شما کاخ آرزوهات رو درو ...

اره عزیزم حق با شماست

انشاالله انتخاب بعدی😩اینو ک‌دور از روت ترررر زدم دیگه تا چندسال فقط درسمو ادامه میدم و ب ازدواج مج‌‌‌دد بعدها فکر میکنم😩

خدا کنه فقط روحیم خراب نشه چون خیلی تنهام زیاد کسی دورو‌برم‌نیس ن فامیل ن دوس

خوب همسرتون الان وقت ازدواجش نیس واقعا بچس

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
2706