2733
2734
عنوان

خانوما دگ دارم از دست شوهرم و خواهرم دیوانه میشم..😠😠😠۸شحن۹

| مشاهده متن کامل بحث + 24759 بازدید | 296 پست
خخخ خانوووم  عقل خانوم کمتر از آقایون نییس   برعکسه    مثلا عقل یه خانم ۲۰ ساله ...

کتاب روانشناسی میگن ک عقل خانوم کمتره..و جسم خانوم زودتر پیر میشه..حتی من امتحانشو دادم..اما جسم رو قبول دارم..اما عقل رو نه...بستگی هم داره..گاهی عقل ی پسر25ساله از ی مرد40ساله بیشتره...

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
کتاب روانشناسی میگن ک عقل خانوم کمتره..و جسم خانوم زودتر پیر میشه..حتی من امتحانشو دادم..اما جسم رو ...

نمیدونم کدوم کتاب روانشناسیه ک این چرت و پرت هارو نوشته  چون فروید پدر علم روانشناسی میگه سن عقلیه یه زن از یه مرد هم سن خودش بیشتره

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال فک نمیکردی صمیمی بشن امسال فک نمیکنی حسی به هم داشته باشن سال دیگه چی فکر میکنی خدا بهت کمک ک ...

شاید با حرفت،زندگی یکی رو به هم بریزی.آبروی دو نفرو ببری.اول ببین حرفت چه کارایی میتونه بکنع،بعد بزنش.اگه اینایی که میگی نباشع و فقط یه حس درونی گذرا واسه اسی باشه،اونوقت چی؟شاید حرفت باعث شه،استارتر با همسرش دعواش شه.ظلم نکنیم در حق دیگران.فقط با شما نیستم.با کل کامنتایی هستم که انقد راحت میتونن نظر بدن در مورد یک زندگی.یه زندگی 3 نفره.یه مادر شیر ده.اگه قضیه اونجوری هم بشه که شما میگین،اسی اونموقع غمشو میخوره.نه از الان که باید انرژیشو بذاره که شوهرش با وجود بچه فاصله نگیره،که با عشق به حاصل زندگیش شیر بده،که راحت خودشو بسپاره به آغوش خانواده ش تا افسرده نشه.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
کتاب روانشناسی میگن ک عقل خانوم کمتره..و جسم خانوم زودتر پیر میشه..حتی من امتحانشو دادم..اما جسم رو ...

اره خب  بازم به سن عقلی برمیگرده  اون مرد باید با یه خانوم بزرگتر از خودش البته زیر نظر مشاور ازدواج کنه

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2728
نمیدونم کدوم کتاب روانشناسیه ک این چرت و پرت هارو نوشته  چون فروید پدر علم روانشناسی میگه سن عق ...

مال دانشگاهمون بود...نویسنده ش ی خانوم بود...

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
مال دانشگاهمون بود...نویسنده ش ی خانوم بود...

گلم از کامنتا متوجه شدم که عاشقی.ان شاالله با قلب پاکت،به عشقت برسی و درکنارش لذت عاشقی رو بچشی

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
مردا عاشق زن مطلقه هسن هر چقدر نزدیک بهتره براشون

اینجوریا هم نیس مردی که کثیف باشه مطلقه و غیر مطلقه براش فرق نداره والا دخترخاله منم مطلقه اس یک هفته هم خونه ام بوده به تازگی 

هم خوشکلتر از منه هم خوش اندام تر

اما هرگز حتی برای یه ثانیه هم فکر نکردم شوهرم بهش نگاه بدی داره تازه چون شوهرم شوخه کلی هم باش شوخی میکرد...اینا همه به ذات ادما برمیگرده

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2740
مثل خواهرای من با شوهرم..

خداروشکر چند نفر دیگه هم مثل من بودن.نبودی ببینی چی به سرم آوردن تو این تاپیک.واسه یه بوس و بغل عادی همه  اینجوری شدن😲😲😲😲 و میگن امیدواریم زندگیت خراب نشه با این حجم از صمیمیت😂😂😂😂

نه.ولی فرق رفتارهارک میفهمم.شاید واسه اسی جوریه که فهمیده یه چیزی هست.ولی من میدونم نیت شوهرم و خواه ...

گلم شما خودتون همسرتون می شناسین و حتما همینجوره که میگین چون اگه غیر این بود اولین نفری که حس بد داشت شما بودین

یه عده میان رفتارهای بقیه رو با خودشون مقایسه میکنن و میگن وای چقد اوپن یا....

درحالی که ممکنه اینا توی خانواده شما خیلی عادی باشه 

همسر منم مثل همسر شما با خواهرام صمیمی و دوسته

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

نامزد منو با خواهر كلي با هم كلكل ميكنن 

دعوا ميكنن ، تو سرو كله هم ميزنن به شوخيا بعد هر زمان نامزدم مياد خونمون خواهرم بغلش ميكنه همديگرو ميبوسن 

خيلي با هم دوستن و اينم بگم خواهر منم طلاق گرفته 

ولي من اصلا حس بدي ندارم 

به خواهر خودم شك كنم؟ توهين به شعور خودم كردم

گلم شما خودتون همسرتون می شناسین و حتما همینجوره که میگین چون اگه غیر این بود اولین نفری که حس بد دا ...

آره به خدا.اصلا شوهری که همش محافظت کنی ازش که نکنه کج بره،و نره ،شاهکار نکرده.بهتره آزاد باشیم تا بدونیم وفاداریم یانه.بعدشم در مورد خواهرام اینو نمیگم.چون هرگززززز همچین رفتار  بدی رو به خانواده م نسبت نمیدم،ولی در مورد اطرافیان اینارو میگم.هر وقتم رو شوهرم غیرتی بشم،حتما واسه یکی که از خودم بهتر باشه از همه نظر،غیرتی میشم.نه اینکه خودمو در حد هر داف و شاخی کوچیک کنم.اگرم رفت،میزارم بره.اونم انسانه.دل داره لقل داره.اسیر من نیست که بخوام مثل ربات کنترلش کنم.اگه روزی منو نخواد،منم نمیخوامش.تمام شد و رفت.ولی خداروشکر تا الان چشم پاک بوده.واسه آینده هم خدا داند

2706