2737
2734
عنوان

خانوما دگ دارم از دست شوهرم و خواهرم دیوانه میشم..😠😠😠۸شحن۹

| مشاهده متن کامل بحث + 24760 بازدید | 296 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر چند نفر دیگه هم مثل من بودن.نبودی ببینی چی به سرم آوردن تو این تاپیک.واسه یه بوس و بغل عادی ...

آره خوندم .. 😂  خوب عقایدا باهم خیلی متفاوته ... ولی خیلی هم بده که نظر استارتر و بدتر کردن به خواهرش و شوهرش . من چیز بدی ندیدم توی حرفاشون. حالا میگه صداشو نازک میکنه فکر میکنم ایشون مقداری حساس شدن .. از قدیم الایام خواهر زن با داماد حکم خواهر برادر داشتن  همچنین عروس با برادر شوهر. بستگی به دیدگاه ها داره

نامزد منو با خواهر كلي با هم كلكل ميكنن  دعوا ميكنن ، تو سرو كله هم ميزنن به شوخيا بعد هر زمان ...

واااای قربون آدم چیز فهم.عین حرفای منو زدی.ولی همه باهام طوری رفتار کردن که نگو.اینارو گفتم همه اینجوری شدن😲😲😲😲😲😲بغل؟؟؟بووووسسس😲😲😲😲😲 خدا به داد زندگیت برسه.دوساعته دارم جوابشونو میدم.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
2731
آره خوندم .. 😂  خوب عقایدا باهم خیلی متفاوته ... ولی خیلی هم بده که نظر استارتر و بدتر کردن به ...

اره واقعا.یه کامنتم دادم در این مورد.واقعا نگرانم واسه استارتر.واسه دلش.نکنه زندگیشو خراب کنه با این حرفا.آخه زن حامله و زنی که تازه زایمان کرده،هورموناش قاطی داره،و واقعا از نظر احساسی،آسیب پذیرتر میشه.چون ما زنا همگی آسیب پذیریم.اما تو این دوران که دیگه هیچ.حالا کار دستش نداده باشن 

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.

وای یکی عین من ک خواهرم میگه چرا انقد با شوهرمن سردی یکی عین این خانم....من فقط،بهش سلام میدم و خدافس اونم از ده متری....بنظرم چون تازه زایمان کردی و خواهرت مطلقع هست حساسیتت زیاد شدع اگه رابطه ت با همسرت خوبه و عاشقید پس حل این مشکل سخت نیس فقط با شوهرت حرف بزن خیلی مهزبون و آروم بهش بگو من اذیت میشم همیشه محبت جواب میده،،،،خودتو در نظرش خشن و بی،ادب نشون نده

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 
واااای قربون آدم چیز فهم.عین حرفای منو زدی.ولی همه باهام طوری رفتار کردن که نگو.اینارو گفتم همه اینج ...

اصلا بحث نكن اعصاب خودتم خورد نكن 

معذرت ميخوام ولي بعضي آدما به سايه خودشونم شك دارن 

چطوري آدم دلش مياد به خواهرش تهمت بزنه آخه

استارتر الان حساس شدی

خواهرت از رو ادب شوهرت رو برا ناهار دعوت کرد

تازه شوهرت دعوتش رو قبول نکرد رفت خونه برادرش

منتها خواست صمیمی جواب بده که خواهرت ناراحت نشه

فکرت رو عوض کن اصلا فکر بد نکن

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2738
خخخخخخخخخخ خیلی ازت خوشم اومد دادا

😂ولی من خانوم هستم چرا دادا؟خخخخ

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
اصلا بحث نكن اعصاب خودتم خورد نكن  معذرت ميخوام ولي بعضي آدما به سايه خودشونم شك دارن  چ ...

به خدا فقط واسه این جواب دادم که دیگه شک و تهمت رو درون خانوادگی نکنیم.ت  این دوره زمونه کاری کردن که فقط میتونی با مادرو خواهر و برادرت رفت و امد داشته باشیم،اینم ازمون بگیرن.تا کجا چنین شتابان

یعنی چی؟یعنی خنگم؟یا یعنی من به قول دوسنتمون اوپنم؟

عزیزم شما خودتو ناراحت نکن هر کسی ب ی نحوی،زندگی میکنه قرار نیس همه مث هم باشن...آروم باشو برای دوتا پیغام از کسایی ک نمیشناسنت عصبی و ناراحت نشو........~واقعا بده ک انقد راحت قضاوت میکنید و دل میشکونید دوستان~

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 

بچه ها جون منم یه چیزی بگم

رفتار شوهر استارتر و خواهرش تا حدودی شک برانگیز شده اما هر کسی که با دومادشون راحته دلیل بر توطئه نیست

منم بارها شده زمان مجردیم خونه خواهرم بودم و چون خواهرم شاغله خسته بوده و شوهرش رسیده و من غذا رو براش کشیدم و کلی از تشکر کرده

یا الان که میان خونمون کلی از دستپخت من تعریف و تشکر میکنه

و قطعا منو توی جایگاه خواهرش میدونه

و سلام علیکمون هم کاملا گرم و صمیمیه

اما هیچوقت نه من یک درصد فکر بدی تو ذهنم بوده نه شوهر خواهرم

البته

البته

البته ؛ هیچ تماس فیزیکی باهم نداریم و حرمتها و حجاب رو رعایت میکنیم

خدا گفته با نامحرم حدود رفتارتو حفظ کن و عدم حفظ حدود، نتیجه ش میشه سوءتفاهم و ایجاد شک و بدبینی

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
عزیزم شما خودتو ناراحت نکن هر کسی ب ی نحوی،زندگی میکنه قرار نیس همه مث هم باشن...آروم باشو برای دوتا ...

نه به خدا.توی چت کردن چون حالت چهره معدم نیست خیلی بده.من ازش پرسیدم که مطمئن شم ببینم چه نظری دارن بعدش جوابش رو بدم.وگرنه عصبی نبودم.چون نمیخواستم قبل از اینکه بفهمم چه فکری در مورد من کرده،جوابش رو بدم.بقیه ی تاپیکو بخونی میبینی واسه چی جوابشونو دادم.وگرنه من انقد خونسردم اگه تا خود صبح باهام بحث میکردن،در کمال خونسردی قانعشون میکردم و عصبی هم نمیشدم.ولی درمورد حرف ناحق سکوت نمیکنم..ممنونم که درک کردی

اره واقعا.یه کامنتم دادم در این مورد.واقعا نگرانم واسه استارتر.واسه دلش.نکنه زندگیشو خراب کنه با این ...

کاملا موافقم باهات . من توی زایمانم یه فکرایی میکردم که الان بهش فکر میکنم خنده م میگیره

2706