2737
2734
عنوان

خانوما دگ دارم از دست شوهرم و خواهرم دیوانه میشم..😠😠😠۸شحن۹

| مشاهده متن کامل بحث + 24759 بازدید | 296 پست
ببین چون دست دادنت از کوچیکی برات عادب شده میشه عادت به گناه یعنی دیگه اون گناه به چشمت نمیاد.. خال ...

حتما سعی میکنم کاری کنم.به هرحال نامحرمن.هرچیزی به معنی بد نیست.من کلا از دیشب واسه این محرم نامحرم،جواب دوستان و نمیدادم.من از این ناراحت بودم که بتونیم به خواهر خودمون همچین شکی داشته باشیم،حرص میخوردم.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
حتما سعی میکنم کاری کنم.به هرحال نامحرمن.هرچیزی به معنی بد نیست.من کلا از دیشب واسه این محرم نامحرم، ...

بابا اصلا بحث شک نیست..استغفرالله..بحث اینه که هرچقدرم صمیمی اما نامحرمن..

ببین ما کلا چندتا علم داریم که خدا خلق کرده،،تا الان یک یا دوتا علم تو‌ی کل جهان هست، مابقیش رو امام زمان میاره و حکمت بیشتر این احکامی که‌واسه ما قابل درک نییت تو اون علم هاهست

دیدی تو قذان اول سوره ها کلماتی داره که‌نمیفهمیم، مثاا الف لام میم..یا یس،، یا طه،  بعد معنبش نوشته رموزی بین‌خدا و پیغمبر،، 

ببین‌ چیزهایی هست که ما خبر نداریم ازشون وقتی خدا میگه این کارو نکن یچیزی هست که میگه نکن..پس بهتره نکنیم

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفففففففرین به طرز فکرت.چقد عمیق و عاقلانه فکر کردی.اخه خودمونو بزاریم جای همسرش.خواسته با این آخ جو ...

بابا اصن قصد و نیتی داشته باشه پیامکشو کلا حذف میکرد،که اسی نبینه اونو

وقتی از خودش ترسی نداره و با احترام دعوتشو رد کرده و پیامکشم تو گوشیش مونده چه حرفا مردم میزنن

2731
بعضی از نظرات چقد خشنه مثلا: بزن تو دهنش و بزن تو گوشش و پاشو ببر و ........  این حجم از خشون ...

خیلی خوب گفتین

دمتون گرم

من خودم از اولین روز عقدم به نامزدم گفتم که هیچ پنهونکاری نباید بینمون باشه

دروغ هم نباد تو زندگیمون باشه،حتی اگ ب ضررمون تموم شه

بهتره دوتا دوست و رفیق باشیم با هم تا زن و شوهر

من حتی دوستی های دوران مجردی همسرم رو هم میدونم حتی باورتون نمیشه همه پیامک هاش تو گوشی قدیمیش مونده بود و من یه روز اتفاقی همه پیامکاشو دیدم

اصن مهم نیس این چیزاااا

سعی کنین اعتمادتون و ببرین بالا 

اصلا این حرفا رم نگین ک وااای خواهرم صداشو نازک میکنه و...

خدا وکیلی،جون هر کی دوس دارین راستشو بگین

یعنی تا حالا نشده که با یه غریبه صحبت میکنین یا با هم کلاسی های دانشگاهیتون (عاقایون)یا حتی با یه سوپری یا اصن حتی کسی که اشتباهی بهتون زنگ میزنه

آدم ناخودآگاه صداش نازک میشه

شما از ناخوداگاه دیگران ک خبر نداری خواهر من

در ضمن خیلییی بده که بخوای خواهرت  که یه آسیب اجتماعی بزرگی دیده رو با این لحن ها برنجونیش

ب نظر من به پدر و مادرت بگی تا بهش تذکر بدن بهتره

در ضمن درسته تازه زایمان کردی

خب قرار نیس که چندماه خونه مامانت بمونی اگه اذیت میشی برو خونه خودت ب مامانت بگو بیاد پیشت و مراقبت باشه

بهتره این افکار شیطانی و پلید رو از خودت دور کنی و توبه

بابا اصن قصد و نیتی داشته باشه پیامکشو کلا حذف میکرد،که اسی نبینه اونو وقتی از خودش ترسی نداره و با ...

والا

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
من که خواهرام خیلی با همسرم دوستن.مثل خواهر و برادر واقعی.مثل خواهر برادرا دعوامیکنن و چشم غره میرن ...

خدا‌بهترارمن‌وشما‌بندشو‌میشناسه‌که‌‌حریم‌ادمارومشخص‌کرده

2740

چقد سراین تاپیک اعصابم خوردشد چقد راجب زن مطلقه بد صحبت کرده بودین شماها ک برای همه توهمه تاپیکا طلاق تجویزمیکنین برداشتتونم ازمطلقه اینه واقعا ک داره راجب خواهرش حرف میزنه ک مطلقس نه زن همسایه ک میگین حواست باشه شاید تور پهن کرده اخه خواهر برای خواهر حواستون به قضاوتاتون باشه تو سایت کم مطلقه نیست ک دلشون بشکنه😔😔

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️