2733
2734
عنوان

خانوما دگ دارم از دست شوهرم و خواهرم دیوانه میشم..😠😠😠۸شحن۹

| مشاهده متن کامل بحث + 24795 بازدید | 296 پست

یه کار دیگه میتونی بکنی کلا پای خودت رو از قضیه بکش بیرون یه نفر دیگه رو بنداز جلو مثلا مادرت به خواهرت بگه زیادی با داماد گرم گرفتی خواهرت ذات خوبی داره هچی بهت نمیگه وگرنه ما که داریم می بینیم چقدر  باهاش راحتی اگه بعدش صمیمیتشون کم شد بدون اشتباه کرد اگه نه که واقعا یه چیزی بوده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو گوشش زدی شما رو کتک نزد؟

ن عزیزم انقدر پررو ام ک یکی بزنه  ۴ تا میخوره

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

عزیزم با شوهرت صحبت کن خیلی جدی بگو من دوست ندارم با خواهرم خودمونی و با صمیمیت حرف بزنی احترام بزار ولی شورشو در نیار. 

از اونطرف هم با خواهرت حرف بزن و بگو داماد نا محرم هست خوب نیست با ناز و عشوه حرف بزنی پیشش. 

فقط خدا ❤️❤️❤️
2742
آخه میدونی جامعه خیلی خراب شده مردم حق دارن فکرشون منحرف بشه 

منم حق میدم.ولی در حد خواهرام دیگه شک ندارم.اصلا از این فکر میترسم.خدا نکنه من انقد بد بشم به خواهرای برگ گلم سوظن داشته باشم.ما برادر نداریم.همسرم مثل برادره واسشون.اگه نباشه من نمیبخشمش.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
فیزیکی یا کلامی ؟ اگه کلامی بوده امکانش هست بگید چی گفتید ؟؟ من همش میترسم بدتر حساس شن یا به خود اد ...

ن عزیزم فیزیکی یکی چسبوندم زیر گوشش

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2738
خودتون ضررشو بعدا میفهمید خانم روشن فکر .بجای اینکه جبهه بگیرین اول به حرف کسی فکر کنید بعد صحبت کنی ...

اگه بعدا  ضرری دیدم حتما میام بهت میگم😏

ب خواهرم اس دادم و همه چو گفتم بهههش

آفرین جلو رابطشونو بگیر فردا هم به شوهرت بگو حتی شده دعوا کن که خوشم نمیاد با خواهرم صمیمی باشی

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
منم حق میدم.ولی در حد خواهرام دیگه شک ندارم.اصلا از این فکر میترسم.خدا نکنه من انقد بد بشم به خواهرا ...

نه اگه خطایی کنن اول از همه خودت متوجه میشی. به دلت بد راه نده نزار بعضی حرفا روت تأثیر بذاره

مهربان باش شاید فردایی نباشد....... 
خب ازدواج خوبه اما توی سن خودش ن زود ن دیر.اره شخصی هستش..بحث این تاپیک ازدواج و بارداری نیست ک شما ...

بستگی داره ک ازدواج میکنن ک مثل ملکه باشن  یا کلفتیه خونه ی شوهر بکنن   کسی ک هیچ دغدغه ای نداره پیر نمیشه

اوه😱دم شما گرم .. چه صحنه ی دیدنی ای بوده 😋 بعدش چه اتفاقی افتاد ؟ 😅

بااینکه زورش ۱۰۰۰۰۰۰ برابره منه  ولی به گریه افتاد و گفت انتظار نداشتم منو بزنی   منم گفتم  اگه یاد بگیری چجوری حرف بزنی دیگه نمیخوری

کلا دست بزن دارم...

اوایل بارداریم به خاطر موضوعی یه سیلی ازش خوردم  ۳  ۴ تا عوضشو دراومدم  با یه لگد به وسط پاش   کلا خیلی خشنم   ولی از اون موقع جرعت نداره یکم باهام تند برخورد کنه   

2706