2733
2739
عنوان

خانوما دگ دارم از دست شوهرم و خواهرم دیوانه میشم..😠😠😠۸شحن۹

| مشاهده متن کامل بحث + 24759 بازدید | 296 پست
چون بقیه رعایت نمیکنن ماهم نباید رعایت کنیم؟؟؟ ابجی من نمیخوام عصبیت کنم...به کارای بقبه هم کاری ند ...

من اینو میدونم.ولی نمیتونم زندگی رو واسه خودم و اطرافیانم محدود کنم.مثلا شوهر خاله هام از وقتی من 6_7سال بودم اومدن تو خانواده مون،منو بوسیدن،یه دفعه که بزرگ شدم وقتی دست میاوردن من باید پسشون میزدم؟یا وقتی یه چیزی تو کل فامیل ما بدون اینکه کسی بهش توجه کنه،انجام میشه،من بیام خودمو جدا کنم که شما به من دست ندع،شما به شوهرم دست نده،تو شوهرمو بوس نکن.شوهرم که بوس خوباش واس خودمه😍 اینو شوخی عرض کردم.ولی به خدا من حوصله بداخلاقی و جنگ و دعوا ندارم هر دفعه با یکی.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
نه به خدا.من به دل نگرفتم.چیز خاصی هم نگفتم.گفتم ما اینجوری هستیم.همه اومدن ازم ایراد گرفتن و واسم د ...

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

با اینک ب شخصه من خودم با دست دادن و روبوسی و ...میونه ای ندارم

اما اصن واسم ربطی هم نداره ک هر کسی میخواد چطوری زندگی کنه

شما هم به انرژی منفی دیگران توجه نکن عزیزم😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بستگی داره ک ازدواج میکنن ک مثل ملکه باشن  یا کلفتیه خونه ی شوهر بکنن   کسی ک هیچ دغد ...

کلا از نظر جسمی خیلی پیر میشن عزیزم بحث اینه.چندتا کتاب بخون ب حرفم میرسی.بحث ارامش و اینا نیست جسم فیزیکی ادم زودتر پیر میشه.میگن ک زن باید ازمرد کوچیکترباشه چون زن رودتر پیرمیشه شکسته چ بسا زود هم متاهل شه و زود هم باردار..هرکسی ی عقیده داره..حالا من 24سالمه پذرم میگه تا30شوهرت نمیدم..چون زوده..ولی من میخام الان ک شغل دارم تحصیلات دارم پول دارم دیگه ب عشقم برسم.برام دعا کن مهربون

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
2728
کلا از نظر جسمی خیلی پیر میشن عزیزم بحث اینه.چندتا کتاب بخون ب حرفم میرسی.بحث ارامش و اینا نیست جسم ...

۳۰‌دیگ ب چ درد میخوره بابات مث بابامه

درسته مجازیه ولی دل شکستن هاش واقعیه 
نه اگه خطایی کنن اول از همه خودت متوجه میشی. به دلت بد راه نده نزار بعضی حرفا روت تأثیر بذاره

عمرررررا من همچین گناهی رو به دشمنمم نمیچسبونم.تا مطمئن نشم.واسه خواهر اسی هم خیلی تلاش کردم که بگم اینطور نیست.ولی اسی انگار مطمئنه.ولی من بازم میگم فقط یه سو تفاهمه.ولی اسی میگه جای من بودی درکم میکردی.شایدم باشه.من نمیتونم قضاوت ناموسی کنم

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
۳۰‌دیگ ب چ درد میخوره بابات مث بابامه

پس بابامون داداش هستن احتمالا..اره میگه بذار 30همه چی داری زوده فعلا..من الان 8ساله یکی رو دارم ی رابطه عاشقانه و عاقلانه..پدرم فقط مخالف..اما من موافقش میکنم...دیگه24وقتشه..دعا کن عزیزم برام

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
2740
کلا از نظر جسمی خیلی پیر میشن عزیزم بحث اینه.چندتا کتاب بخون ب حرفم میرسی.بحث ارامش و اینا نیست جسم ...

مطمعن باش ک دعات میکنم   ولی سن کمم رو نبین  کتاب زیاد میخونم  ولی سن کم خانم نسبت به همسرش به دلیل سن عقلی و این داستان هاس   ولی چون میگن خانومای متاهل زود پیر میشن بخاطر اینکه میرن زیر مسئولیت  ولی چون من هیچ مسئولیتی به عهده ندارم و کاملا بی خیالم  راحتم  و فک نکنم حتی توی۷۰ سالگی پیر به نظر برسم     شاید بگی بچه مسئولیت میاره  ولی برای کسی ک بخاد ماددی نکنه  ن برای کسی ک بخواد با بچه اش دوست یا خواهر باشه   من افکارم اینجوریه و سعی میکنم تا جایی ک امکان داره بچگونه باشم  حتی اگه یه بچه بغلم باشه😘

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
صلاح مملکت خویش خسروان دانند با اینک ب شخصه من خودم با دست دادن و روبوسی و ...میونه ای ندارم اما ا ...

چشم گلم.من واسه این جواب همه رو میدم،نمیخوام این فراگیر بشع که به خواهر خودمونم شک بکنیم.الانا رابطه ها انقد سرد شده واسه اینکه کسی به کسی اعتماد نداره.دیگه شورشو در نیاریم.دیگه کاری نکنیم نتونیم با مادر خواهرمونم رفت و آمد داشته باشیم.زندگی قشنگه.خرابش نکنیم

پس بابامون داداش هستن احتمالا..اره میگه بذار 30همه چی داری زوده فعلا..من الان 8ساله یکی رو دارم ی را ...

من برات دعا میکنم ت  هم برا من دعا کن💚

درسته مجازیه ولی دل شکستن هاش واقعیه 
🤣😂🤣👏🏼💪🏼

نمیدونم چی فرستادی   باز نمیکنه برام   ولی من کلا خیلی عصبی ام   ولی رابطه ام با همسرم خیلی خوبه  فک نکن حالت ارباب بردگی داره  کاملا هم برعکسه   کاملا صمیمی و عاشقونه  ولی خوب عصبیم دیگه

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
مطمعن باش ک دعات میکنم   ولی سن کمم رو نبین  کتاب زیاد میخونم  ولی سن کم خانم نسبت به ...

عقل خانوما اره خب کمتر از اقایونه اما من ب شخصا میگم عقل خانوما بیشتره..مردا کلا بی عقلن😂😂

مرررررسی عزیزم برای دعات 

چون میگن دعای زن باردار گیراست یادت نره منو

من برات دعا میکنم ت  هم برا من دعا کن💚

مررسی مهربونم....برات دعا میکنم ب تموم ارزوهات برسی هر چی ک ازخدا میخای بهت بده....آمیــــــــــن

عقل خانوما اره خب کمتر از اقایونه اما من ب شخصا میگم عقل خانوما بیشتره..مردا کلا بی عقلن😂😂 مررررر ...

خخخ خانوووم  عقل خانوم کمتر از آقایون نییس   برعکسه    مثلا عقل یه خانم ۲۰ ساله با عقل یه مرد ۲۴ ساله یکیه  برا همین میگن سن خانوم باید کمتر باشه تا تفاهم باشه

2706