2737
2739
عنوان

خانوما دگ دارم از دست شوهرم و خواهرم دیوانه میشم..😠😠😠۸شحن۹

| مشاهده متن کامل بحث + 24759 بازدید | 296 پست
معلومه کرم از دوتاشون. مطمعن باش از حرفایی ک میگی اینا یه جاییشو ن میخاره

دقیقآ نظر منم همینه به نظر من که به هم حس دارن

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرت ک قران میخونه کاش به معنیش هم دقت کنه ک کشیدن و نازک کردن صدا برای مرد نامحرم گناهه   &n ...

تقصیر شوهرمه میدونم اون بود ک روداده چرا تا سال گذشته ان اتفاقا نبود

2731
زنهای مطلقه هم تشنه رابطه میشن میچسبن ب همه

تجربه داشتی ؟ به چند نفر چسبیدی ؟ چقدر بی فرهنگ و بی ادب میتونی باشی که راجع به همجنس خودت این مدلی حرف بزنی . یادت ندادن هیچ موقع جمع نبندی و قضاوت بیجا نکنی؟ 

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
خوش به حالتون .. کاش منم فکرم اسوده شه.. کلافه ام دیگه

فامیلای ما اینجوری ان.مثلا شوهر خاله هام واسه احوالپرسی همه ی مارو میبوسن.ولی خانواده ی شوهرم با شوهر خاله شون حتی دست هم نمیدن.و واسه اونا عجیبه.همسرمم اوایل اذیت کننده بود واسش.چون ندیده بود اینطوری.ولی وقتی وارد جو خانوادگیمون شد و فامیلامو شناخت فهمید که اشتباه کرده.و اصلا الان به اینا توجه نمیکنه.ما راحتیم باهم.اصصصصلا همچین دغدغه ای تو زندگیامون نیست خداروشکر.ان شاالله از این به بعدم نباشه

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
2738
من که خواهرام خیلی با همسرم دوستن.مثل خواهر و برادر واقعی.مثل خواهر برادرا دعوامیکنن و چشم غره میرن ...

بوس؟؟؟؟😨😨😨😳😲😲

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
عزیزم چی میگی برا خودت چی چیرو رابطشون کمتر شده و شوهر و خواهر نیااز دارن واقعا ک من اصلا ب این مورد ...

اره خب...هر طور مایلی...پیس اگه فک نمیکنی کله اتو بکن زیر برف...منتظر خاله شدنتم باش....در ضمن تو یه خانم 18ساله ای و هنوز یه سری چیزا رو ندیدی ....و اگرم بع اینچیزا فک نمیکنی....پس تاپیکم نزن....بذار اونام همونجور شوخی کنن با هم...تو هم ناراحت شو مدام...زندگیتو به کام خودت تلخ کن....بای

تقصیر شوهرمه میدونم اون بود ک روداده چرا تا سال گذشته ان اتفاقا نبود

پس باهاش حرف بزن  بهش بگو اینهمه با خواهرم گرم میگیری  من خوشم نمیاد  اصلا هم کاری ندارم ک کار درستیه یا غلط  ولی وقتی من خوشم نمیاد  پس نباید تکرارش کنی   بگو اگه یبار دیگه  باهاش گرم بگیری جلو جمع ضایعت میکنم  حواست باشه

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2706