2737
2734
عنوان

خانوما دگ دارم از دست شوهرم و خواهرم دیوانه میشم..😠😠😠۸شحن۹

| مشاهده متن کامل بحث + 24739 بازدید | 296 پست
وای حق داری منم بودم ناراحت میشدم به شوهرت گفتی چی گفت؟ ولی جدی حواست بهشون باشه گوش اون خواهرتم بگ ...

شوهرم گفت ک باور کن ب خاطر خوبی های پدر و مادرته.حتی موقع هایی ک اونجا بودیم خواهرم ک کلاس داشت شوهرم فورا میگفت من میبرمش درحالی ک نیم ساعت راهه یا ی موقع هایی میگف مسیر ب قلان جا میخوره کلاست اگه اونموقس ببرمت...

اخر سر بهش گفتم ب تو ربطی نداره کلاسش ساعت چنده و حق نداری ببریش فعلا ک ب حرفم گوش داده

عزیزم ممنون بابت راهنمااایی.کلمه حاج خانوم چون مختص من بود و ب خواهرم میگه ناراحتم کرده همین.ولی هر ...

خواهرت ک قران میخونه کاش به معنیش هم دقت کنه ک کشیدن و نازک کردن صدا برای مرد نامحرم گناهه    ولی بیشتر گوش شوهرتو بپیچون  به خواهرت هم گوشزد کن ک  زیادی دوروبر شوهرت نپلکه  وگرنه بدمیشه براش

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو یه قبیله افریقایی زنا که بیوه یا مطلقه میشن یه جشنی میگیرن واز دور بریا به اون خانوم پیشنهاد ازدو ...

یه قبیله دیگه توی آفریقا هست وقتی شوهر میمیره مردای قبیله تا چهل روز با زنه نزدیکی میکنن واسه تسلای خاطرش😂😂😂😂😂😂😂

2728
عزیزم ممنون بابت راهنمااایی.کلمه حاج خانوم چون مختص من بود و ب خواهرم میگه ناراحتم کرده همین.ولی هر ...

چون قارقران و نماز خون اینا اصلا ربطی نداره ببخشید شیطان همه رو گول میزنه 

اگه واقعا تمام و کمال اهل قران و نماز ایناست باید بدون صدا نازک کردن واسه نامحرم چقدر گناهه 

درکل شما تا میتونی حواستو جمع کن 

این مثالم یادت نره که میگن از ان نترس که های و هوی دارد از ان بترس که سر به تو دارد

پس فکر نکن هرکسی که اهل خداست اصلا اشتباه نمیکنه همه ما انسانا اشتباه میکنیم شما گوش خواهرتو و شوهرتو بکش نیوفتن تو گناه زندگیتون الکی خراب نشه حواست باشه خیلی عزیزم

آرامش
2738
شوهرم گفت ک باور کن ب خاطر خوبی های پدر و مادرته.حتی موقع هایی ک اونجا بودیم خواهرم ک کلاس داشت شوهر ...

پس ایراد از شوهرته عزیزم     جای تو بودم به دوتا چک زیر گوشش قضیه رو تموم میکردم

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
یه قبیله دیگه توی آفریقا هست وقتی شوهر میمیره مردای قبیله تا چهل روز با زنه نزدیکی میکنن واسه تسلای ...

اره بعد بچه حاصله خیلیم محترمه براشون😁

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
استارتر خواهر منم طلاق گرفته طفلک.ولی من اصلا تا حالا هیچ وقت اینجوری بهش نگاه نکردم اونم یه انسانه. ...

خب دیگه همینه.خواهر منم طفلی واسه شوهرم غذا میاره گاهی ک عجله داره منم دستم بنده واسش لقمه میگیره یا حتی وقتایی ک من نمیتونم لباساشو اتو میکنه ولی کاملا مشخصه ک از روی احترام و محبت و بیشتر بخاطر منه ک اینکارا رو میکنه

خدایی بحث خواهر اسی فرق میکنه

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...
شوهرم گفت ک باور کن ب خاطر خوبی های پدر و مادرته.حتی موقع هایی ک اونجا بودیم خواهرم ک کلاس داشت شوهر ...

وای وای دختر خیلی حواستو جمع کن این رفتو آمدهای شوهرت با خواهرت کار دستت نده

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
استارتر با این پیامی که خواندم به نظرم خواهرت رو داده به همسرت تاباهاش راحت باشه همسرتم می‌ره جلو ت ...

راستی اصلا جلو شوهرت بد با خواهرت رفتار نکنی یا در این مورد حرف نزنی؟!!!

بزار اگر رفتار خواهرت محرم ونامحرمی شد رعایت کرد فکر کنه انتخاب خودش و تغییر خودش بوده و به شما مربوط نیست

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
عزیز دلم منم برا شوهرم کافیم ولی از طرز فکرت خیلی خوشم اومد کلی تا تو شرایط من نباشی نمیتونی درک کنی ...

بقیه ی حرفات رو خوندن فهمیدم که حق داری.چون خواهرت زیادی نخ میده و شوهرتم انگار دلش میخواد.آخه چندبار بهش گفتی نکن.بازم همینطوریه.ولی به هدا منظورم این نبود که شما واسه همسرتون کافی نیستید.خدا نکنه من همچین طرز فکری رو داشته باشم.من خودم رو گفتم که همه بهم حمله کردن که چرا به خواهرات و شوهرت شک نمیکتی و واسه زندگیم دعا میکنن.عجیبه برام.طرفای ما اصلا واسشون مهم نیست این چیزا.همیشه خواهرزن و دوماد صمیمی هستن.یا عروس و برادرشوهر.اصلا از این حرفا نداریم.مگه اینکه دختر ازدواج کنه و شوهرش بد دل باشه.الان بابامم موقع احوالپرسی  همه خاله هامو میبوسه.همه شونم شوهر دارن.یا عموهام موقع احوالپرسی مامانمو میبوسن.مگه چیه.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
2706