2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعدا لفظی بحثمون شد،به من گفت دیگه اینجا نیا اصلا از لحن و کلماتشون معلوم بود خیلی بی شخصیت و سطح پ ...

همه جا آدم خوب و بد پیدا میشه...

ولی ایشون رفتار تندی داشته .....

کاش دلها در چهره ها بود.....
2740

اینجور نظرسنجیا رو نکن به خصوص اگر در مورد بهداشت و درمان هست.هیچکس هزاران باری که بدردشون خوردن رو نمیبینه یکباری که از نظر خودشون نخوردن رو میبینه. هر کسی شغلش نباشه میگه بد هستن و بیسوادن و...تو هر شغلی خوب و بد هستن حالا خیلی از اینایی که میگن بد هست خودشون تو ادارشون جدول حل میکنن میگن جلسه داریم.! مراقبین بهداشتم حیطه کاری خودشون رو دارن و قطعا برای کارشون آموزش دیدن.به علمشون نیاز بوده که براشون صندلی گذاشتن

اینجور نظرسنجیا رو نکن به خصوص اگر در مورد بهداشت و درمان هست.هیچکس هزاران باری که بدردشون خوردن رو ...

بله دقیقا همینطوره که شما میگید

من انتظار این حرفا رو نداشتم .....دلم برای خودم سوخت که دارم این رشته رو میخونم و بعدا اینطوری جوابمون رو میدن...

کاش دلها در چهره ها بود.....
از استخدامش خبر دارین؟ میگن خیلی کمه

همسر من توی ازمون استخدامی رتبه یک شده بوده و استخدام شده بوده

اصلا هم سهمیه و جانبازی و اینام نداشته

اگه دزس خون باشی میتونی استخدام بشی

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
شغل خودمه در آینده

شما سعي كن در هر جايگاهي كه هستي بهترين باشيي و روز به روز پيشرفت كني 

ارزوي موفقيت برات دارم

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد