2733
2734
من همسرم بازرس بهداشته ارشد بهداشت عمومی داره و الانم داره واسه دکترا اقدام میکنه کارمند هست و است ...

عزیزم منم دارم کارشناسی بهداشت عمومی میخونم راستش اطرافیان خیلی اذیتم کردن که این چیه انتخاب کردی و اصلا بازارکار نداره و بیکار میمونی 

روحیه ام رو از دست دادم.....

شوهر شما راضیه؟

منظوروون از ارشد چه گرایشیه؟آموزش بهداشت خوندن؟

کاش دلها در چهره ها بود.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله دقیقا همینطوره که شما میگید من انتظار این حرفا رو نداشتم .....دلم برای خودم سوخت که دارم این رش ...

الان داشتم تو ی تایپیک همین چیزا رو میگفتم.میگفتم هر کسی میمیره اطرافیان چون ناراحتن از خودشون علت مرگ رو تحلیل میکنن تا بیوفته ی جوری گردن دکتر.در صورتی که توی پزشکی قانونی کلا جواب کالبد شکافی ی چیز دیگه هست.چرا دلتون میخواد به بقیه فحش بدین؟ولشون کن بابا.تو درستو بخون.کسی اگر بتونه مثه تو باشه بدش نمیاد پشت میز بشینه و شغل خوب داشته باشه و حقوق خوب بگیره.هر کسی هم بالاتر از تویه در موردت کلا حرف نمیزنه.هیچ پزشکی این چیزا رو بهت نمیگه...پس توجه نکن.هیچ وقتم از این  نظر سنجیا اونم تو ایران نکن.هر چی بالاتر باشی بیشتر میکوبونن😂

عزیزم منم دارم کارشناسی بهداشت عمومی میخونم راستش اطرافیان خیلی اذیتم کردن که این چیه انتخاب کردی و ...

همسر من که راضیه

بازار کار هم توی مراکز بهداشت و درمان داره

دقیقا نمیدونم چه گرایشی خونده ارشدش رو

فردا صبح بیدار بشه ازش میپرسم

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
2728
عزیزم منم دارم کارشناسی بهداشت عمومی میخونم راستش اطرافیان خیلی اذیتم کردن که این چیه انتخاب کردی و ...

باور کن من خودم با رتبه پنج هزار رشته برق و الکترونیک خوندم.سال ۸۷ اونم دانشگاه دولتی

ولی واقعا محل کارم هیچ ربطی به رشتم نداره

الان داشتم تو ی تایپیک همین چیزا رو میگفتم.میگفتم هر کسی میمیره اطرافیان چون ناراحتن از خودشون علت م ...

موافقم باتون

کاش مردممون یه کم جنبه های مثبت و زحمت هایی که کشیده میشه تو هر شغلی رو درنظر میگرفتن و سریع شروع به تخریب نمیکردن....

آدم خوب و بد همه جا هست نباید تعمیم دادش به همه

عزیزم مگه بهداشت عمومی مراقب سلامت هست یا بهداشت خانواده؟

مراقب سلامت میتونه بشه

مربی بهداشت مدارس هم میتونه بشه

بهداشت خانواده فک کنم اسم قدیمی این رشته باشه دقیق نمیدونم

2738
مراقب سلامت میتونه بشه مربی بهداشت مدارس هم میتونه بشه بهداشت خانواده فک کنم اسم قدیمی این رشته با ...

من فکر کنم اونی که مربوط به مادارن و بچه ها و...خانواده هست.و اونی که مربوط به دانش آموزا و مدارس و...عمومی باشه.در هر صورت موفق باشی

باور کن من خودم با رتبه پنج هزار رشته برق و الکترونیک خوندم.سال ۸۷ اونم دانشگاه دولتی ولی واقعا محل ...

اسم رشته ی شما پرستیژ داره

به نظرتون رشته ی بهداشت  پرستیژ داره؟ من حس میکنم تو جامعه بهش بها نمیدن....

من فکر کنم اونی که مربوط به مادارن و بچه ها و...خانواده هست.و اونی که مربوط به دانش آموزا و مدارس و. ...

تو دفترچه ی انتخاب رشته فقط بهداشت حرفه ای و محیط و عمومی زده بود بهداشت خانواده ندیدم ولی احتمالا همینه که شما میگید

ممنون عزیزم😘

اسم رشته ی شما پرستیژ داره به نظرتون رشته ی بهداشت  پرستیژ داره؟ من حس میکنم تو جامعه بهش بها ...

من خودم کارمند مخابراتم

ولی واقعا رشته مهندسی برق و الکترونیک فقط اسمش قشنگه

اصلا ارزشش رو نداشت

به نظرم من پرستیژ رشته مهم نیس

اینده کاریش مهم هست

من خودم کارمند مخابراتم ولی واقعا رشته مهندسی برق و الکترونیک فقط اسمش قشنگه اصلا ارزشش رو نداشت ...

بله درسته..

ببخشید شوهرتون برای آزمون استخدامی چی خوندن که رتبه اشون یک شد؟ از منابع خاصی استفاده کردن؟

چون معمولا میگن آزمون استخدامی رو سخت میگیرن

تو دفترچه ی انتخاب رشته فقط بهداشت حرفه ای و محیط و عمومی زده بود بهداشت خانواده ندیدم ولی احتمالا ه ...

اره درسته.اصلا بهداشت خانواده ها بهداشت نخوندن و پیراپزشک هستن.وچون مرکز بهداشت کار میکنن اسم بهداشت خانواده میگیرن و کارشونم بالینی هست...بهداشت عمومی بهداشت خونده ولی اولیا چون پیراپزشکن کارانه دارن بهداشت عمومیا کارانه ندارن. در مورد حقوقش تحقیق کن.

از استخدامش خبر دارین؟ میگن خیلی کمه

سلام، اگه خواستین درمورد استخدامی مراقب سلامت آموزش پرورش اطلاعاتی منابعی به دست بیارین بیاین این گ ر و ه:

@m o r a g h e b e s a l a m t

جزوه و پی دی اف اینا میذارن تو گروه و گروه چت هم دارن