2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ولی یکم بی سوادن ی عده شون

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2728
2740

فقط نشستن اونجا نگرانی بدن ب مادرا...از۱۰۰تاشون ۵تاش خوبه یعنی فقط ب جا نگران کردن میگن ببر دکتر بهتره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

یه مشت بی سواد

من پسرمو بردم برا سنجش دوسالگی.گفت ۶ تا از اعضای بدنشو باید بگه.گفتم فارسی نمیتونه بگه ولی انگلیسی بلده.گفت پس اگه فارسی نمیتونه بگه یعنی از نظر رشد ذهنی به مشکل خورده.باید ببریدش پیش متخصص

چرا؟😂

ببین منم مهندسم و ده ساله کار میکردم تو بهترین جاها،

دوران بارداریم توی مطب بهترین پزشک گذشت واسه رفت و امدم بعداز زایمان رفتم بهداشت و پرونده درس کنم

پسر بزرگم ۲ سالش بود و دومی چند روزه،منم سزارین بودم 

رفتم توی اتاقش،یهو گفت زارت و زورت بچه میارین حداقل جمعش کنید بچه اولم دست به ترازوش زده بود