2737
2739
عنوان

خاطرات رستوران های بین راهی

| مشاهده متن کامل بحث + 1670 بازدید | 38 پست

مایه بار رفتیم یه جای مثلا باکلاس ماست خیارمخصوص داشت کنارغذاسفارش دادیم آوردن اندازه قوطی کبریت بود یعنی کلا یه قاشق میشد  

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

شنیدید کبابیا اکثرا گاوایی که مثلا تو راه میخواستن برن سلاخی زبونشون مونده بین دندوناشون مردن میبرن کباب میپزن از وقتی شنیدم نابود شدم و از کباب زده😥😷

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه جا کنار جاده آش دوغ بود خیلی دیگه هوس کردیم مجبوری یه کاسه خریدیم یه مگس گنده تو اولین قاشق بود ریختیم دور وقتی به مرده گفتیم خیلی ریلکس گفت هوای آزاده دیگه پیش میاد!    

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
اشش فوق العاده بد مزس يعني اش اصغر كثيف خوشمزه تره😂

من نميدونم چطور مردم اونجا واي ميستن آش ميخورن

بعد ميگن چقدر آشاش خوشمزه اس

فكر كنم تاحالا اونا آش خوشمزه نخوردن🥴

2740
ياخداااا

به خدا باورم نمیشد معلوم نیست گوشت پاکه جهندس حرومه حلال کشتنش زنداییم تعریف میکرد گفت قربونی بابام اینا اینجوری شد به یه کبابی گفتییم گفت بیار مشکلی نداره.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
به خدا باورم نمیشد معلوم نیست گوشت پاکه جهندس حرومه حلال کشتنش زنداییم تعریف میکرد گفت قربونی بابام ...

مارفتيم اردبيل جلوچشممون سربريدن اکثراتهران اين اتفاقاميوفته

گوشت گاو که خوبه دعاکن گوشت خر والاغ و .. نباشه

مایه باررفتیم اتفاقا یه رستوران باکلاس بین راهیم نبود غذاموآوردن توش موبود دادم عوض کردن دوباره آوردن بازتوش مو بود

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

بچه ها بیاید بگید دیگه یه کم سرگرم بشیم خنده دارم بگیدخب

2706