2703
2553
عنوان

خاطرات رستوران های بین راهی

1641 بازدید | 38 پست

خانم ها بیاین از خاطرات خنده دار جالب عجیب ناراحت کننده یاحتی چندش رستوران های بیرون شهر یا بین راهی که رفتین بگین  فقط حتما خواهش میکنم اسمشون رونگین که تاپیک نترکه خواهشا  

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چیز خاصی یادم نیس.

فقط یادمه یبار میخاستیم بریم اردبیل نزدیکیای قزوین ی رستوران رفتیم بابام انقد با یارو رفیق شد که هنوزکه هنوز بعد ۱۰-۱۲ سال رفت وامد خانوادگی داریم.هرسال برامون خیار چنبر میفرستن

خیلی ام عالی

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

یه بار داخل غذا مو دیدم  کلا رعایت نمیکنن 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
2714
رستوران بین راهی همسفر که گوگوش توش بازی کرده بود رفتم اصلا غذاهاش خوشمزه نبود گرونم گرفت نسبت به کی ...

دقیقأ کجاس؟چه جالـــب

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
2706