1648
1605

نه

خدایا دارم با آخرین توانم مقاومت میکنم خودت هوامو داشته باش لطفا 🥺 خدای مهربونم لطفا در برابر صبرم منو به بهترین نحو به خاستم برسون آمین 🙏🌺زبان گوشیمو انگلیسی کردم حس لاکچری بودن بهم میده 😁 به زودی تاپیک میزنم و میگم به ارزو هام رسیدم ان شاءالله ،شایدم تاپیک نزنم 🤔🤷‍♀️ولی مطمنم به ارزو هام میرسمخدایا لطفابهترین هاروبرام رقم بزن شکرت  میشه فقط یه بار دیگه بغلت کنم چرا هرچی گریه میکنم برنمی گردی پدربزرگ مهربونم  دلم خیلی برات تنگه دارم با گریه مینویسم  دل تنگتم 😭من به همه ی ارزو هام میرسم ان شاءالله صلوات لطفا❤❤✌  لطفا برای طول عمر همه پدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرستید❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

1613
1614

با سلیقه خلاقیت به خرج بده مثلا رنگ سبز کن یا گلگلی کن یا طرح روش بکش یا دورش گل رونده بذار

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

اصلا ممنوع زیر کار...اداره گاز اجازه نمیده

خیلی هم خطرناک

اگر نشتی داشته باشه فاجعه میشه

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
1626
1639