2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم خیلی سلیطه س

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 91 پست
اونجاش ك زنگ زدي گفتي طلاقم بدين.مگه اونا بايد طلاقت بدن؟اصلا چرا گذاشتي اينجور فكر كنن ك زندگي تو ت ...

خب شوهرم خیلی سسته و خامه😔

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو  انتخاب همین خواهرشوهر روانی بودم چون منت میزارن

خب باشی یه جوری سگ محلش کن که تا ناکجاآبادش بسوزه کلا جوری رفتار کن انگار وجود نداره تو جمعی که هطت وفتی میحرفی اصلا صورتشو نگاه نکن وقتی ام بهت تیکه میندازه همون لحظه جوابشو بده بعدم براش قیافه بگیر خودتو دست کم‌نگیر تو ده ساله ازدواج‌کردی مادر چندتا بچه ای تو باید الان واسه خودت امپراطوری بودی این چه وضعشه خودتو جمع و جور کن

خب عزیزم از همون اول بهشرو نمیدادی تو هم یه جاهایی باید جوابو بدی، همیشه سکوت خوب نیست، به نظرم خواه ...

اره واقعن ما میخوایم احترام نگه داریم بدتر طرف پررو میشه ولی خدایی من جرات ندارم جواب مادرشوهرمو بدم اگر بدم حساب کار دستش میاد ولی نمیتونم .اول عقدمون ج میدادم خواهر شوهرم بهش گفته بود یه کاریش بکن هرچی بگی نتونه حرف بزنه.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
2728
این جوری برخورد میکنی خب همه تقصیرا میفته گردنت کمی اروم و با منطق عمل کن یعنی چی طلاق میگیرم بچه ...

دقیقا😔بلدنبودم رفتار کنم الانم دیگه سوارشدن

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
۱۰ بار قسم خوردی  ولی از حقوق شوهرتم ناراضی هستی

عزیزم گیر ب قسم ندین دلم خونه خو بعضیا میان میگن  عروس مقصره،،،من راهکار میخام ن سرزنش آره ناراضیم خیلی کمه

2740

از اول نباید اختیار زندگیتو میدادی بهش الانم دیر نشده دیگه وقتشه جلوشو بگیری سفت وایستا بذار بلوا کنه زمین و زمانو بهم بدوزه مرگ یه بار شیونم یه بار وقتی چیزی عایدش نشه میشینه سرجاش. من که 8 ماهه با خواهرشوهرم قهرم مقصرم خودش و شوهرش بودن همه هم میدونن و حق رو به من دادن. زنگ زده به شوهرم گفته بود بیایین خونم ولی من نرفتم چون نمیخوام آرامش زندگیمو بهم بریزم ، از وقتی ترک رابطه کردم آرامش و آسایش به زندگیم برگشته.

دقیقا آفرین خدا هم از آدم ظلم پذیر خوشش نمیاد

بخدا اخه خواهر شوهر چیه دیگه ک بخواد چرتوپرت بگه جوابشو ندی جوابشم ندادی باید شوهرو بندازی به جونش تا ادم شه 

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
چون بعضیا دیدم تو تاپیکت گفتن عروس مقصر هست😔دارم گریه میکنم حالم خیلی بده

مسئله اینه که فکر میکنی شاید کسی بهت حق نده .برا همین نمیتونی حرفتو بزنی و همش قسم بخوری .عزیزم جایی که حق با خودته محکم وایسا حرف مردمم مفته امروز پشت سرت حرف میزنن فردا میگن خوبه .

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
چرا انقدر قسم میخوری 😐

گیر دادینا خیلیاتون بخون تو تاپیک هست اصل ماجرا رو بچسب

بار دیگ قشنگ جوابشو بده ینی چی میگی طلاق میگیرم اتفاقا باید سفت بچسبی ب زندگیت اصن ن خودت دیگ‌برو ...

باور کن ب شوهرم اصلا کاری ندارم ولی اونم زیاد نمیره خواستم قسم بخورم گفتم الان میریزن رو سرم

حالا چه حرفی پشت سرت زدن؟

گفته من بد ذاتم و حسودم وی بار دیگه گفته بود تنبل در حالی بخدا همش الکیه روانیه دیونم کرده

ادمایی مث تو که اولین بار نمیزنه تودهن طرف و وامیسه نگاش میکنی هرچی سرش بیاد حقشه خدا زبونو داده برا ...

گفتم راهکار بدین نگفتم سرزنشم کنید من دوست نداشتم بی حرمتی کنم دوست نداشتم اعصاب شوهرمو بهم بریزم دوست نداشتم خودمو بد جلوه بدم،،ولی دیگه کممم آوردم چون سری اخر هرچه از دهنم دراومد گفتم

2706