2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم خیلی سلیطه س

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 91 پست

اونجاش ك زنگ زدي گفتي طلاقم بدين.مگه اونا بايد طلاقت بدن؟اصلا چرا گذاشتي اينجور فكر كنن ك زندگي تو تو ديت اوناس!!!!حتي اگه با كنايه گفتي

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقدر قسم خوردی

چون بعضیا دیدم تو تاپیکت گفتن عروس مقصر هست😔دارم گریه میکنم حالم خیلی بده

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
2731

این جوری برخورد میکنی خب همه تقصیرا میفته گردنت

کمی اروم و با منطق عمل کن

یعنی چی طلاق میگیرم بچه ها برا خودتون؟قشنگ راه رو باز مسکنی بهت بی احترامی بشه

مشکلت اینه بلد نیستی چطور برخورد کنی 

عزیزم فقط میتونم بگم شانست گنده تو خانوادتون

خیلی خیلی 😔😔😔😔😐😭😭😭

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
آره آجی سنم کم بود😔😔😔😭😭😭مادرمم ساکته خیلی هی میگه عیب نداره

بار دیگ قشنگ جوابشو بده

ینی چی میگی طلاق میگیرم اتفاقا باید سفت بچسبی ب زندگیت

اصن ن خودت دیگ‌برو خونش ن دخترات برن

تا ادم شن

شوهرتم نزار زیاد بره ک بیاد

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2740
چرا به شوهرت میگی داداشش ماهی یه تومن حقوقشه؟🤔 انگار دنیا رو از نگاه خواهرشوهرت میبینی

خو  انتخاب همین خواهرشوهر روانی بودم چون منت میزارن

ادمایی مث تو که اولین بار نمیزنه تودهن طرف و وامیسه نگاش میکنی هرچی سرش بیاد حقشه خدا زبونو داده برا حرف زدن و جواب دادن دستم داده کسی چرت گف بزنی تو دهنش نه ک بیای اینجا قسم بخوری 

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
خب عزیزم از همون اول بهشرو نمیدادی تو هم یه جاهایی باید جوابو بدی، همیشه سکوت خوب نیست، به نظرم خواه ...

شوهر داشت چ شوهر خوبیم داشت ولی جلودارش نبود،،الان فوت شده

مشكل اين نيست كه خواهر شوهرت سليطه س 

مشكل اينجاس كه گاهي لازم خودتم  هم سليطه بشي كه نميشي 

نترس بالاتر از سياهي رنگي نيست 

يه بار چشماتو ببند و دهنتو بازي كن 

گاهي جز ملزومات زندگيه 

2706