2703
2553
عنوان

خواهرشوهرم خیلی سلیطه س

1278 بازدید | 91 پست

سلام ابجیا خیلی داغونم خیلی،،خواهرشوهرم رفته پشت سرم بدگویی کرده بخدا انقد تو زندگیم موش دونی کرده اصلا پشت سرش بدنمیگم چیکار کنم بچه ها کم اوردم،،بخدا روز انتخاب لباس عروس بقران همه ی اختیارم ب اون میدادیم و احترام می گرفتیم یهو قاطی کرد میگفت منوشوهرم جلو راه رفتیم بلوا درست کرد تو خیابون ورفت،،بقران زیرعقد هرچه از دهنش اومد ب ما گفت ب حرم امام حسین قسم بی نقصیر بودیم،،دیدن عروسیم میگفت مامانت زیاد غذا کشیده نمونده برا ما بلوا درست کرد حالا بقران گوسفند نذری مادرم بود مادرشم یدونه نذر کرد پولشو آزمون گرفت همیشه قلبمو شکسته متلکهای ک بخدا لایقش نبودم گفته ایراد از جهیزیم گرفته مثلا گفته بوفه ت چ زشته باریکه درحالی ک هرکه دیده خوشش اومده بخدا با دخترم ۹سالشه جنگیده کلا مشکل داره فقط دفه آخر مقصر بودم تو دعوا برای اولین بار شما بگین چ کنم😔😔😔😔خسته م دیگه،،ولی شوهرم خوبه خدایی زنگ زدم خواهرشوهرم (کوچیکه)همه بدیاشونو گفتم ادم منطقیه گفتم ولم کنید بریدم دیگه بخدا طلاقم بگین هستم دخترامم برا خودتون کم آوردم،،ببخدا خوشگلم خانومم با جهیزیه وطلا بودم همیشه مادرم کمکمون میکنه مثلا زمین خریدیم پول بهمون داد طلاهای مجردیمو فروختم دادم به شوهرم ماشین خرید،،تو این زندگی بیماری آشالازی نصیبم شد چند دوره افسردگی،،دیگه بریدم الانم کرایه نتونست بده خونه پدرمم سه تا خواهر دارم ماشالا همه وضع توپ بهترین زندگی اونوقت داداششون ماهی ی تومن حقوقشه😔😔😔😔

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من مادرشوهرم سليطست

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

تقصیر خودته از اول جوابشو ندادی پرو شد

باید میزدی تو دهنش تا ادم بشه

چ ربطی ب اون داشت روز انتخاب لباست بیاد باهاتون

من ک خودمو شوهرم رفتیم دوتایی باهم

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2714
چقد قسم خوردی😕😐

آخه بعضیا میگن تقصیر توعه واین حرفا😔😔😔😔😔دیدم توتاپیکای دیگه

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

۱۰ بار قسم خوردی 

ولی از حقوق شوهرتم ناراضی هستی 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

خب عزیزم از همون اول بهشرو نمیدادی تو هم یه جاهایی باید جوابو بدی، همیشه سکوت خوب نیست، به نظرم خواهرشوهرت ازونایی که شوهرش جلوشو نمیگیره واسه خودش رئیسی میکنه باید دوتا تو دهنی بخوره تا حالش خوب شه😜ولی ازمن به تو نصیحت یه جاهایی سفت جلوش بایست کم نیار

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

همین که شوهرت خوبه کافیه.... بزارش به پای نرمال نبودنش.... آدمای عجیب غریب زیادن فقط کاری به کارش نداشته باش و بی محل کن.. بزن به بی خیالی

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️
تقصیر خودته از اول جوابشو ندادی پرو شد باید میزدی تو دهنش تا ادم بشه چ ربطی ب اون داشت روز انتخاب ...

آره آجی سنم کم بود😔😔😔😭😭😭مادرمم ساکته خیلی هی میگه عیب نداره

2706