2737
2734
عنوان

انقد نگین 😠😠😠😠😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 68 پست
یکی باید خودتو نصیحت کنه عزیزم با این لحنت در جایگاهی نیستی بقیه رو نصیحت کنی  یا اینکه به کس ...

نصیحت نکردم 

گفتم اینجا ایرانه همینه که هست 

دوس ندارن راه بازه 

منم بی فرهنگم 😂😁

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
اره من اقا زادم 😂😂😂😂😂 ب بابامم گفتم شمارو بکنه تو گونی بازم مشکلی هست 😂😂😂😂 الانم روی کانا ...

خوش باش 

من میدونم چی میخوری نوش جونت😂😂😂😂

نکنیمون تو گونییی جذاب مغرور😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا هر چی گفتی فراموش کن دفاااع خواهر دفاع تیر باران میشی 🤣😂

خخخخخخخخح ن میدونی من چون تو ایران ب دنیا اومدم جنسم جوریه نمیمیرم تا اینارو دق ندم 😁😁😁😁

فکر کنم استارتر بچه است

جواباش که اینو میگه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2731
خوش باش  من میدونم چی میخوری نوش جونت😂😂😂😂 نکنیمون تو گونییی جذاب مغرور😂😂😂

ن تو نمیدونی من چی میخورم اصلا شماها نمی تونین فکرشم بکنیددد فقط مال ما اقازاده هاس 😁😂😂😂😂 

لنتی بهم گفتی جذاب مغرور 😁😁 دوست داشتم اینو یکی بگه .

خیلی خب دیگه وسایلاتو جمع کن ب بابام گفتم 

ایش برو اونور ایرانی نشی 😁😁😁😂😂

2738
یکی باید خودتو نصیحت کنه عزیزم با این لحنت در جایگاهی نیستی بقیه رو نصیحت کنی  یا اینکه به کس ...

والا ب همه هم میگ من همینم مشکلی داری

اصن ی بچه پنج سالس ک گوشی مامانش افتاده دستش

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
والا ب همه هم میگ من همینم مشکلی داری اصن ی بچه پنج سالس ک گوشی مامانش افتاده دستش

ن اقازادم 😠😎😎😎😎😎😎😎😎

والا ب همه هم میگ من همینم مشکلی داری اصن ی بچه پنج سالس ک گوشی مامانش افتاده دستش

درسته

من از اولش اگه میدونستم اینقد کم سنه همون کامنت اولم نمیذاشتم.ارزش جواب دادن نداره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
درسته من از اولش اگه میدونستم اینقد کم سنه همون کامنت اولم نمیذاشتم.ارزش جواب دادن نداره

اره ولی مشکل اینجاس بزرگم بشه همینجور شیرین عقل میمونه

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2706