2752
2734
عنوان

خیانت شوهرم. با یه زنگ زشت که ازش بزرگتره ریخته رو هم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 16878 بازدید | 361 پست
گل دادن معنیش همین دل و قلوه میشه اگر همسرت برای عشق سابقش گل میبرد شما خودت چه برداشتی از رفتارش می ...

بحث نکنید باهاش. احترام خودتونو نگه دارید و ترک کنید خیلی بی ادب تر از این صحبتهاست ایشون

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
یه بار هم با مامانت خیانت کرده بود درسته؟ 

خیانتشون ثابت نشد ولی پیامای عجیبی رد و بدل کرده بودن

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیس بخدا من هیچی کم ندارم😭 چهره ام خوبه خییییییییلی از اون زنه جوون ترم دستم تو جیب خودمه من نم ...

یعنی دنبال اینی مچ شوهرتو در حال خیانت بگیری

واقعا اینا که گفتی اصلا دلیل خیانت نیست

لطفا براعاقبت بخیری همه جوونا وبعدش من یک صلوات بفرستین مچکرم😘
2731
مسخره نکنید واقعا اومده برای درد دل. اصلا کارتون دزست نیست.  همه تو زندگی مشکلاتی داریم  ...

مسخره نکردیم 

شبیهه خودش صحبت کردیم 

اگر اومده درد و دل کنه اول باید طرز صحبت کردنش و درست میکرد 

نه به همه توهین کنه و تهمت بزنه 

به هر حال امیدوارم خیانت نباشه 

روز خوش

قصد توهین به قشر خاصی ندارم، هستن معلمهای باسواد و دلسوز. ولی وقتی تو جامعه ای افراد با سطح تحصیلی ...

تاپیک درباره کنکور و رشته نیس

ولی من با معدل ۲۰ رفتم رشته انسانی

افراد ضعیف میرن انسانی؟؟؟!!! میتونم بپرسم شما که قوی بودی چه جایگاهی داری الان؟!

عزیزم درست بخون گفتم اونایی که معدلشون پایین و مجبورن برن رشته انسانی، کسی که خودش انتخاب میکنه و با خواست خودش رفته نگفتم.

والله وقتی سطح نمرات طرف پایین و بهش میگن ریاضی و تجربی نمیتونی بری، شما چه جمله ای به کار میبری

هردفعه یه قضیه ای پیش میاد ولی من از طلاق میترسم

ببین من فقط بهت میگم برو مشاور انلاین 

مشکلت رو بگو به صورت ناشناس 

اینجا فقط اعصابت به هم میریزه. مشکلس هم حل نمیشه. 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
مسخره نکنید واقعا اومده برای درد دل. اصلا کارتون دزست نیست.  همه تو زندگی مشکلاتی داریم  ...

جواب های هوی عزیزم 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 

ن اطلاع نداشت. من چیزی واسه قایم کردن ندارم

کاری انجام داده باشم میگم

من واسه ادب و احترام گا بردم، کارمو انجام دادم و اومدم

تمام

الان من چیکارکنمممممم چه جوری به روی شوهرم بیارم من میدونم همینجوری مستقیم بگم حاشا میکنه ب زنه چ ...

متولد ۶۲ پیره ممکنه نسبت به شما زنش بالا تر باشه ولی پیر نیست 

اصلا از طرز حرف زدنت خوشم نیومد