2733
2739
عنوان

میتونم از صاحب خونمون شکایت کنم؟؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم براش دنبال یه مستجر باشین مثلا عکس خوته رو بزارینتو دیوار ماهم همینکارو کردیم چون وسط سال بلند ...

بهش گفتم گفت من نه به این فضای مجازی اعتماد ندارم ونه تو حق نداری بزاری تو مشوار املاک ..ی پیر زن خیلی گندیه

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

بنظرم شکایت نکنید بهتره چون هفت خوان رستم رو باید بگذرونید . از طرف خودتون هم خونه رو آگهی کنید تا زودتر یه مشتری پیدا شه و شما به پولتون برسید. 

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2728
شکایت نمیشه کرد چون حق با اونه یکماه وقت داره ک برای خونش مشتری بیاره ک پولتون بده اگه تا اون یکماه ...

تا یک ماه وقت داره؟ بهم گفت هیچ پولی ندارم بهت بودم

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
بهش گفتم گفت من نه به این فضای مجازی اعتماد ندارم ونه تو حق نداری بزاری تو مشوار املاک ..ی پیر زن خی ...

شما دیوار آگهی کن هرکی تماس گرفت باهاش هماهنگ کن با خانواده بیاد و لو نده خونه رو کجا پیدا کرده و بگه از طرف فلان املاک میان. 

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2740
بنظرم شکایت نکنید بهتره چون هفت خوان رستم رو باید بگذرونید . از طرف خودتون هم خونه رو آگهی کنید تا ز ...

گفت حق نداری بنگاه بسپاری دلم شکست

شما دیوار آگهی کن هرکی تماس گرفت باهاش هماهنگ کن با خانواده بیاد و لو نده خونه رو کجا پیدا کرده و بگ ...

بعد طرف مشلوک میشه و.... میره قرار داد ببنده میگه از کجا اومدی وای چقد من بدبختم

2706