2726

ما قرار دادمون سال ۹۷ اسفند تموم شدکرایه رو دوبرابر کرد ب ای سال جدید بهش گفتم حاج خانوم من قرارداد جدید نمی بندم ولی میشینن و کرایه میدم چون وسط سال بلند میشم الان ی خونه خوشم اومده خیلی نازه بهش میگم ی مقدار بده ی  قرارداد ببندم..بعد پولمو کامل بده میگه تا مشتری نیاد نمیدم...چیکار کنم چقد صبر کنم؟ میترسم اون خونه از دستمان بده 😭😭😭😭😡

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر بدجنسه

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
باید یک ماه قبل رفتنت خبر بدی 

داره یماه تموم میشه الان پانزده روز گذشته

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

اشتباه اول و قانونی نبودنت قرار داد نبستنه. چون میتونه بگه بیشتر از موعد قرار داد نشسته و ضرر زده میتونه جریمه بگیره. مگر اینکه دست پیشی بگیری بری شورا حل اختلاب بگی من ۶ ماهه قرار دادم تموم شده صاحب تونم پولمو نمیده منتظره مستاجره

خرش کن 

تین خونه از دستم میپره

2706