2733
2739
عنوان

حقوق برابر

179 بازدید | 17 پست

تاپیک اون خانم درمورد فمنیستیو دیدین؟!

دوستان، ما مادامی میتونیم دنبال حقوق برابر تو جامعه باشیم که قبول کنیم به نوبه خودمون تو جامعه دخیل باشیم..

اگر عقیده دارین، زن باید فقط به دنبال ازدواج باشه و بشینه از صبح تا شب خودشو برای شوهرش اماده کنه و منتظر بشینه تا شوهرش بیاد و دستش جلوی شوهرش دراز باشه..(توهینی به خانم های خانه‌دار نمیکنم شما روی سر ما جا دارین) 

و یا دختر های جوان باید منتظر خواستگار بشینن و تو هر سنی ازدواج کنن، پس این قوانینی که زنو حقیر نشون میده حقتونه! 

اگر همچین اعتقادی دارین، دیه نصف مرد، سهم الارث نصف‌ مرد، نداشتن حق طلاق، نداشتن حق حضانت فرزند..همشون حقتونه! و اجازه شکایت ندارین! 

ولی اگه دنبال سهم برابرین قبول کنین که ارزش شما فراتر از وابستگی افراطی به مرد و ازدواجه! 

باز هم میگم این موضوع هیچ ارتباطی به خانم های خانه‌دار نداره چون اون ها هم به اندازه خانم های شاغ چه بسا بیشتر تلاش میکنن..منظور من با افرادیه که فکر‌میکنن ارزش خودشون و هم جنس هاشون به ازدواج و شوهر منتهی میشه! 

اگر به دنبال حقوق برابر هستین، به دنبال عزت و احترام برابرین..به خودتون ارزش بدین! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

آخه اوضاع اشتغال و تحصیل برابر نیست. شما حتی اگه شاغل بشی، با احتمال خیلی زیاد حقوقت از یه مرد با یک رزومه یکسان کمتره و زحمت بیشتری کشیدی برای به اون موقعیت رسیدن.

بچه داشتن هم خیلی زنهارو توی حرفه شون عقب میندازه

بستگی به خواسته ها و. توافق دو طرف داره

ولی هر کدومو که انتخاب میکنید باید با آگاهی کامل و احساس مسولیت نسبت به انتخابتون و پذیرفتن نقاط ضعف و قوت هر دو انتخاب باشه

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
2740

شما خودتو بکش ببینم دیه زن و مرد برابر میشه یا نه

شما با یه مرد کشتی بگیر ببین زورت با مرد برابره یا نه

برابری ب این معنی نیست هر کاری مرد میکنه یا هر حقوقی مردا داره زن هم داشته باشه یا بالعکس

هر چیزی باید سر جای خودش باشه

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙

برای رسیدن به این هدف تلاش و سرسختی خیلللییی‌ زیادی میخواد نه اینکه مثل بعضیا(منظورم همه نیست)فقط چهار تا 

استوری بذاریم که من مستقلم☹ 

خودم اصالتا از عشایر هستیم مادربزرگم یه طایفه‌ گوش به فرمانش بودن

و جایگاهش از مردا خیلی بالاتر بود ولی به معنای واقعی کلمه شیرزن بود که متاسفانه من مثل اون نشدم

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...

بابا زنای این سایت هم نونو میخان هم خرما

شورشو در اوردن

هم کار نمیکنن 

هم میگن عروسی با پسره

هم میگن مهریه میخایم(فروشی میکنن خودشونو)

هم اگه کار کنن میگن مرد وظیفشه مارو تامین کنه

بابا جمع کنید

شماها انسانید وظیفه خودامنه برا زندگی کار کنید تلاش کنید درس بخونید بیرون برید تو اجتماع باشید بچه بزرگ کنید

حقوق کمتر بودنش کاملا اشتباهه ولی اینکه صرفا بخاطر همین ماهم قهر کنیم بگیم نه کار نمیکنیم مسخرس!فقط نباید سکوت کنیم

کاربری برای دو نفر در دو سن متفاوته😑🙄
شما خودتو بکش ببینم دیه زن و مرد برابر میشه یا نه شما با یه مرد کشتی بگیر ببین زورت با مرد برابره ی ...

شما که علاقه‌ایی به حقوق برابر نداری میتونی تمام هدفتو روی شوهرت و ازدواج‌ بزاری..کاملا مختاری🫶🏽 

شما خودتو بکش ببینم دیه زن و مرد برابر میشه یا نه شما با یه مرد کشتی بگیر ببین زورت با مرد برابره ی ...

من کشتی گرفتم و دیدم زورم بیشتر بوده 

ولی درمورد دیه قانونیه که اسلام ریده بهش ربطی به ارزش های من نداره پس حرفی نمیزنم!

اتفقاقا برابری به همون معناس 

جامعه جهانی تغییرش داده

کاربری برای دو نفر در دو سن متفاوته😑🙄
2706