2752
2734

دوستان از الان بگم من خیلی دستم کنده صبر ببرین بالا

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️

عاقا زار یا باد همزاد های هستن ک همراه شخص تا آخر عمر زندگی می‌کنن زار ها چند دسته هستن خوب بد‌ زیاد دارن 

جالبه بدونین شخصی ک فوت میکنه اگ زار داشته باشه  زارهاش ب بدن افرادی ک مراسم تشییع شرکت کردن می‌رن😈خوب سمت بندر قشم دبی روستا ها خیلی زیاده 

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️

خب دختر خانومی بود ک زن داییش رو خیلی مسخره میکرده میگفته همش الکی میگه زار داره روزی ک زن دایی فوت میشه میگفت وقتی تابوت از کنارم رد شد حس بدی داشتم بدنم سنگین شد و شروع مرریضی این دختر…(همزمان سه زار وارد بدنش میشن)  اینقد دکتر رفته نفهمیدن مشکلش چیه تا بقیه گفتن ببرینش پیش بابا زار ( بابا زار کارش رام کردن زار و صحبت کردن با زار هست ببینه از چ قبیله و چی می‌خواد)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عاقا زار یا باد همزاد های هستن ک همراه شخص تا آخر عمر زندگی می‌کنن زار ها چند دسته هستن خوب بد‌ زیاد ...

اره مراسم زار هم هست

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

دختره میبرن پیش بابا زار و بابای زار شروع میکنه با زار صحبت کردن (بچها زار کلا خودش اختیار بدن ب دست می‌گیره و با زبان عجیبی تکون های عجیب از بدن دختر شروع میکنه حرف زدن)

میگه میخوام برام مراسم بگیرین موهاش رنگ کنه برام طلا بخرین و غیره 

دختره گف موهام رنگ کردم حنا گذاشتم و نشستم 

بابای زار وسط مجلس میشینه دور تا دور آدم میشینه 

ساز محلی بندرعباس (ساز ‌دهل باید باشه)جلوی بابا زار باید پر از خوراکی باشه ب اضافه ی کاسه خون 

کاسه خون ب خورد دختر یا زارش میدن تا شروع کنه ب حرف زدن نژادش میگه و از چ قبیله هست و چی می‌خواد دیگه دختر بعد از اون میتونه روی زار هاش کنترل داشته باشه و بفهمه چی میخوان 

یه قسمت از سریال ایرانی که فکر کنم پرویز پرستویی کارگردانش بود راجع به همین بود 

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁

ساز دهل ک میژنه زار شروع میکنه ب تکون خوردن و صداهای عجیبی در آوردن یه ‌پارچه میندازن روی سرش و کم کم خون ب خوردش میدن وقتی خواسته هاش گفت باید براش بخری حتما