2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

نده بهش ممکنه حساسیت بده بعدیکسالگی بده 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

من دخترم شش ماهشه و ۱۷ روز 

بهش شیره ی انگور میدم ولی با فرنی یا حریره محلوط میکنم یه زره 

چیزی هم نشده تا خالا یه ماهه ک میدم 

بهتر از شکر صنعتیه ک 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

من تو فرنی شکر نمیریختم با شیره انگور شیرینش میکردم خیلی خاصیت داره... آره بعد از 6 ماه میتونی بدی ... دفعه اول کم بده... به تدریج زیادش کن .. مقوی هست

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
من دخترم شش ماهشه و ۱۷ روز  بهش شیره ی انگور میدم ولی با فرنی یا حریره محلوط میکنم یه زره  ...

عزیزم حساسیت گاهی در قالب کهیر و خارش گاهی مشگل گوارشی گاهی نفخ و دلپیچه و.... نشون میده شما هم حتما به دکترش بگو شما میتونی از شکر قهوه ای یا همون سرخ دکترا استفاده کنی خیلی گرونه ولی ارزش داره ولی شیره انگور رو هیچ دکتری اجازه نمیده چون به سیستم گوارش بچه آسیب میزنه البته بازم شما مادری بهتر میدونی من فقط تجربیاتمو گفتم خدا کوچولوت رو برات نگه داره

من ک تجربه ای ندارم ولی دیدم افغانها به نوزاد تازه بدنیا اومده یقاشق روغن حیوانی میدن میگن دل و رود ...

عزیزم خیلی از بچه ها با حساسیت به پروتئین گاوی بدنیا میان اگه بچه ای حساسیت داشته باشه بهش روغن حیوانی بدی تمام مدفوعش خون میشه و روده هاش آسیب میبینن هرگز و هرگز اینکار رو نکن من دوتا بچه هام حساسیت دارن و درمورد تغذیه نوزاد خیلی مطالعه کردم و مطمئنم