2737
2739
عنوان

به نظرتون من مشکل دارم یا بچم؟یا نیروی بدی تو زندگیم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 5718 بازدید | 269 پست
آره خیلی رفتارهای اذیت کننده داره خیلی زیاد. مدام گریه میکنم از دستش

فردا صبح یک کار انجام بدین

اگه باباش هست 

صدا اذان بذارید تو خونه اگه بچه در رفت باید حتما ببرید پیش یک شخص مذهبی که درمان کنه بچه 

این چیز هم واقعیت ممکن به شما هم یه سری ضرر ها رسیده باشه 

آقا هستم🕵️‍♂️
منم با صدای خیلی چیزا از خواب می پرم که وجود ندارن. صدای کوبیدن در. زنگ تلفن. زنگ ایفون و.... اینا ...

منم ظهرا مخصوصا وقتی میخابیدم .با صدای در یا بیشتر ایفون میپریدم یا جیغ ولی به هرکی گفتم گفتن طبیعیه و اصلا نترسیدم چون اوایل مادرشوهرم هرروز سرزده میومد این تو گوشم زنگ خطر شده بود با استرس میخابیدم

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فردا صبح یک کار انجام بدین اگه باباش هست  صدا اذان بذارید تو خونه اگه بچه در رفت باید حتما بب ...

ینی جنی شده  بچه😕😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
بچه بچس دیگه چه فرق میکنه چن سالش باشه. ینی درو کلید کنم باید فرداش از پنجره برم بیرون بس حواس پرتم ...

من شماره یه حاج اقایی رو دارم که برای پسرم باهاش حرف زدم اگه خواستیدش بگو تا توی خصوصی براتون بفرستم 

نکنه با جن ها نسبت دارین ک ایقد هواشونو دارین🙄🙄

کی من؟؟مگه چی گفتم؟؟؟

فقط چیزی که شنیدم این که تو جاهای خرابه و جاهای با ارتفاع زیاد هم خونه می ذارن خب بعد اونا با ما فرق داره توی یک بعد دیگه جاها خیلی متفاوت هست

آقا هستم🕵️‍♂️
خرافات نیس چیزی ک خدا تو قرانش گفته چطور میگی خرافات

من کاری به وجود یا عدم وجود جن ندارم.طبق نظر قران قبول میکنم که هست ولی اکثر این اتفاقا واقعی نیست بیشتر ساخته ذهن ادمها از ترس بیش از حدشونه.یعنی روان اونها بهم خورده نه اینکه واقعا اجنه ای در کار باشه از بس ترسیدن توهم زدن. بابا اجنه هم زندگی دارن زن و بچه دارن بیکار نیستن که سرشون تو زندگی ادمهای بی ازار باشه.

2738
فردا صبح یک کار انجام بدین اگه باباش هست  صدا اذان بذارید تو خونه اگه بچه در رفت باید حتما بب ...

شوهرم بیرون شهره .‌چن وقت پیش هم همین جوری شد تاپیک هم زده بودم لینک بلد نیستم بذارم😢

من خاب دیدم جن تو خونمونه چیزی ندیدم فقط میدونستم هست با صدای بلند تو خاب سوره ناسو میخوندم وقتی بیدار شدم خیلی ترسیده بودم 

خداییش ما ک تحصیل کرده ایم‌چرا میترسیم‌دیگه😐😐

تحصیل کرده ها نمیترسن ؟ به وجود جن اعتقاد دارم ومیدونم بعضی از اونا میتونن به انسان نزدیک بشن واذیت کنن من از جمله اون افراد هستم .ربطی هم به تحصیل و... نداره .یه مشکلیه برای یه عده به وجود میاد وکل زندگیشونو میتونه تحت تاثیر قرار بده وبیمارشون کنه وجلو پیشرفتشونو بگیره واز نظر روحی به مرز جنون بکشونه .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2706