2733
2734
عنوان

به نظرتون من مشکل دارم یا بچم؟یا نیروی بدی تو زندگیم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 5718 بازدید | 269 پست

اگر پیش دکتر نری شک نکن کارت به تیمارستان میکشه. چرا سریع میپری تو کوچه؟ همسایه ها تا حالا باید متوجه مشکلت شده باشن . نشدن؟ مدام قران بذار بخونه تو خونه گرچه بنظرم همش تلقینه خودته...این حالتا که میگی با صدای در بیدار میشم و سراسیمه میپرم تو کوچه بیشتر حالت روانی داره متاسفانه و اگر درمان‌نکنی کارت به فارابی میکسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا میگم باید درمان بشی.. چون کم کم داری به این‌نتیجه میرسی که بچه ت مشکل داره و اونه که غیر عادیه.. میگی اگه چیزیش نیست چرا هرچی صداش میکردم جواب نداد.. کم کم خوره میافته به جونت و ممکنه حتی ناخواسته بچت وبکشی!خیلی مشکلت حاده .. چرا همسرت تنهاتون میذاره؟ نباید با بچه ت تنها باشی

خیلی واضح هس این استارتر دچار اختلال وسواس فکریه.این افکار باعث شد ک نسبت ب همه چیز بخصوص پسرشون حساسیت شدید نشون بدن.من منکر وجود جن نیستم ولی من اوایل ازدواجم شوهرم حتی میگفت ی چیزای میبینه یا لمس میکنه ما مشاوره رفتیم و گفت تمام علایم وسواس فکریه.دیگه خیلی بهتر شده.تو خواب هذیون مبگفت حتی تهمت مبزد.من میگفت با کسی هستم ولی هیچ وقت نتونست ثابت کنه😂😂😂مادرشوهرم شدید ب بچه هاش حساسه.این وسواس و حساسیت شدید باعث توهم میشه

2731

امروز چقدر راجب چیزای ترسناک مطلب خوندم حالمم خوش نیست دارم بالا میارم🤮

اون ازاون عروسک اینم از این🤮

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
دنبالش راه افتادم رفتم تا ته کوچه ولی اون ادم خیلی تند راه میرفت سریع دور شد برگشتم خونه داشتم جیغ م ...

بچه چند سالشه

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢

ای بابا ای بابا ای بابا چی بگیم ما بخدا برید مشاور نمیدونم منم ترسیدم پسرتون جوابتونو نداد یه لحظه یاداون فیلم افتادم پدر به پسرش گفت شب بخیر پسره گفت بابایکی زیر تختمه نمیذاره بخوابم پدره خم شد که پسرش باور کنه کسی نیست یهودید پسرشه گفت بابایکی رو تخته نمیذاره بخوابم

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2738
امروز چقدر راجب چیزای ترسناک مطلب خوندم حالمم خوش نیست دارم بالا میارم🤮 اون ازاون عروسک اینم از ای ...

عزیزم هرچیزی اینجا میشنوی

بشنو و باور نکن😉

اینا تجربه شده گلی

فقط با ی لبخند ملیح تاپیکهارو بخون و برو

عزیزم هرچیزی اینجا میشنوی بشنو و باور نکن😉 اینا تجربه شده گلی فقط با ی لبخند ملیح تاپیکهارو بخون ...

آره اکثرشون اینجورین

ولی یه چیزی گفتم که راجبش جستوجو کردم ازاون موقع حالت تهوع گرفتم واقعا حالم بده دل درد گرفتم😖

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
2706