2737
2734
عنوان

بنظرتون چی میشه که یه مرد چشم رو خیانت عیان زنش میبنده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3244 بازدید | 134 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرد بی غیرت باید بره بمیره...وقتی میبنی زنت ی مرد اورده تو خونت اگه طلاقش ندی مرد نیستی...اگه شوهرت کسی بجز تو رو خواست و نرفتی زن نیستی...قانون من اینه هیچ توجیحی نداره خیانتتتتتت هییییچ توجیهی.ــهمسرتو نمیخوای طلاق بگیر بعد هر غلطی خواستی بکن

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2731
اخی چه قدر دلم به حال مرد شکست... 

آره با اون غرور و تکبرش نشسته بود تو کوچه میزد تو سر خودش داد میزد خاکبرسر شدم،بیغیرت شدم اومدم خونه زنم  با یه مرد دیگه دیدم...

منم خیلی دلم به حالش سوخت

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2738

منم‌که مچ شوهرمو گرفتم‌به شوهره زنه زنگ زدم کامل وبا مدرک بهش نشون دادم رفیقن اینا باهم .اولش یکی دو روز قاطی کرد فلان میکنم‌و‌میکشمشون و...باورت میشه که بعد دو روز کلا پیگیری هم‌نکرد سر زندگیشون هستن الان .سفر میرن‌و ...

من مادرم مشاوره .تعریف میکرد یکبار یه مراجع زن اومده بود میگف دختر دوازده ساله داره با یه اقام درارت ...

مادرکه خیانت میکنه هیچ وقت مادرخوبی نمیشه چون رفتارش برای بچش بد اموزی داره 

جلوتر معذرت میخوام از همه بله خانومایی که خیانت میکنن فقط ممکنه به خاطر کمبودهایی باشه که توزندگیِ زناشویی دارن اینو درست میفرمایید 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

گوشی رو پیدا کرده به کی زنگ زده ؟؟؟ چرا نداده به مغازه ای چیزی  .... چرا آدرس خونه رو داده   خول گیر آورده ملت رو  تابلو هست !!!

من بی تو ناله فراوون میکنم .... گریه چو بارون میکنم .... لطفا با لحن جواد یساری خوانده شود  :/
آره با اون غرور و تکبرش نشسته بود تو کوچه میزد تو سر خودش داد میزد خاکبرسر شدم،بیغیرت شدم اومدم خونه ...

پسره همسایه هم همونجاست خونش؟

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞
آره با اون غرور و تکبرش نشسته بود تو کوچه میزد تو سر خودش داد میزد خاکبرسر شدم،بیغیرت شدم اومدم خونه ...

از اولم همچین غرور و غیرتی نداشته بدبخت که اگر داشت نمی‌نشست وسط کوچه زار بزنه و داد بکشه بگه زنم تو خونه با یکی دیگه بود

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
مادرکه خیانت میکنه هیچ وقت مادرخوبی نمیشه چون رفتارش برای بچش بد اموزی داره  جلوتر معذرت میخوا ...

همه ی مادرا جلوی فرزندشون خیانت نمیکنن.من یکی از دوستام بود از کمبود محبت همسرش و به خاطر نیاز عاطفی اش دور از چشم بچه و شوهرش با نامحرم‌چت عاطفی داشت متاسفانه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
وا مگه میشه شاید زن راست گفته؟؟؟؟؟

یارو اومده گوشیشو ببره چرا هول کرده از پنجره فرار کرده اگه خبری نبوده 😐😂

من بی تو ناله فراوون میکنم .... گریه چو بارون میکنم .... لطفا با لحن جواد یساری خوانده شود  :/
2706