2733
2734
عنوان

بنظرتون چی میشه که یه مرد چشم رو خیانت عیان زنش میبنده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3244 بازدید | 134 پست
چه حرفا😐 هر کسی ازش بر نمیاد در اثر کمبود محبت یه مرد غریبه رو ببره توی خونش و القصه.....  ا ...

اره موافقم چون اونایی که خیانت میکنن ذاتشون پلید هس

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
😐😐😐پسره از طبقه سوم پریده؟؟؟؟زنده  موند؟؟؟ بعد شوهره ام‌کلا یادش رفت یا خدا مگه‌میشه اخه؟؟؟ ...

اینجوری که آبروش بدتر رفته

اول اومده توی کوچه عرعر کرده بعدم خوش و خرم ادامه داده

همه به محاسنِ نداشته اش می‌خندن که😂

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐😐پسره از طبقه سوم پریده؟؟؟؟زنده  موند؟؟؟ بعد شوهره ام‌کلا یادش رفت یا خدا مگه‌میشه اخه؟؟؟ ...

دقیقا اینا سوالات بی جواب ذهن منه

ولی خب ناگفته نماند مرده بعد از این قضیه خیلی سرخورده شد

مردی بود ک یکسر صداش تو ساختمون میپیچید،همش با دختراش بازی میکرد و قربون صدقشون میرفت و بیرون میبردشون و....

ما دائم صداشو میشنیدیم

الان از دیوار صدا درمیاد ازین نه

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2728
دقیقا اینا سوالات بی جواب ذهن منه ولی خب ناگفته نماند مرده بعد از این قضیه خیلی سرخورده شد مردی بو ...

چه بد!کاش زن بد گیر مرد بد میوفتاد و مرد بد گیر زن بد!اینجوری هیچ خوبی قربونی بدی نمیشد

اره موافقم چون اونایی که خیانت میکنن ذاتشون پلید هس

صد در صد همینطوره

واقعا این کارا از هر کسی بر نمیاد

من دوستی داشتم که شوهرش توی دوران عقد بهش خیانت میکرد یک بار تعریف کرد گفت میخواستم تلافی کنم شماره دوست پسر سابقم رو از خواهرش که دوستم بود گرفتم و گفتم بهش زنگ بزنم باهاش دردل کنم

بعدش گفت هررر کاری کردم و با خودم هر چقدر کلنجار رفتم دستم نرفت نتونستم شماره طرف رو بگیرم پیش خودم گفتم اگر منم کار شوهرم رو بکنم پس با اون چه فرقی دارم😐

خلاصه طلاق گرفت و چند وقت بعدش مجدد ازدواج کرد و الانم خیلی خوشبخته و بارداره😍

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
همه ی مادرا جلوی فرزندشون خیانت نمیکنن.من یکی از دوستام بود از کمبود محبت همسرش و به خاطر نیاز عاطفی ...

اینومیدونم ولی چون توی چند تا پُست بالاترهمونجا که فرموده بودین مامانتون مشاورهستن اونجاخوندم اونی که به مادرتون مراجعه کرده بود یه خانوم بودکه یه بچه دوازده ساله داشت که خودتون فرمودین که بچه اش در جریان کارای مادرش بوده واسه همین فکرکردم که اون که بچش دوازده سالشه ومیدونه خیانتاشو  مادرخوبی نیس 

واسه همین اونجور گفتم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740

خانم پسرعموی من هم خیانت کرد. نه یک بار. چندین بار! چندبار که تلفنی بود رو خودم شاهد بودم

چندین بارش رو برادرشوهرش و خواهرشوهراش دیده بودن

ولی شوهرش با همه قطع رابطه کرد و گفت دارید به زنم تهمت می زنید! شک دارم که نمیدونسته. از دوست داشتن زیاد بود که طلاقش نمیداد!

اخرش با یه پسر توی فامیل ......

و اونوقت که ابروشون همه جوره رفت طلاقش داد! ولی بعد طلاقش هیچوقت اون ادم سابق نشد

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
ترس از کی از چی؟؟؟ترس چیه بابا شوهر خیانتکار من می‌گفت گردنم کلفته جواب خدارو میدم ...استغفرالله خد ...

عزیزم حالا هر چرندیاتی که شوهرت گفته رو شما بازگو نکن اینجا😐😑

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
عزیزم حالا هر چرندیاتی که شوهرت گفته رو شما بازگو نکن اینجا😐😑

آخه با جزئیات گفتم ک بگم آدم خیانتکار ب هیچی اعتقاد ندارن از انسانیت هم بویی نبردن...

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
2706