2737
2739
عنوان

بنظرتون چی میشه که یه مرد چشم رو خیانت عیان زنش میبنده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3244 بازدید | 134 پست
گوشی رو پیدا کرده به کی زنگ زده ؟؟؟ چرا نداده به مغازه ای چیزی  .... چرا آدرس خونه رو داده &nbs ...

منم باور نکردم مگه میشه گوشی پیدا کنی ببری خونه زنگ بزنی بگی بیا خونمون گوشیتو بدم .ولی بازم نمیدونم فقط قابل باور نبست یکم.

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرکه خیانت میکنه هیچ وقت مادرخوبی نمیشه چون رفتارش برای بچش بد اموزی داره  جلوتر معذرت میخوا ...

من قبول ندارم قضاوت نمیکنم ولی استعدادش بوده!! من از شوهرم وقتی کمبود چیزی دارم اینقدر داغون و بی حوصله میشم که به خودمم فک نمیکنم چه برسه به اینکارا...

2742
همه ی مادرا جلوی فرزندشون خیانت نمیکنن.من یکی از دوستام بود از کمبود محبت همسرش و به خاطر نیاز عاطفی ...

فرقی توی اصل مسئله نمیکنه

خود مادر که میدونه متاهله و مادره

وقتی اینکارو میکنه دیگه اون مادری نیست که جاش توی بهشته

کمبود محبت و نیاز عاطفی رو میشه با طلاق و ازدواج مجدد با مرد مورد علاقه جبران کرد

وگرنه خیانت پستی که از هر حیوونی بر میاد

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
من قبول ندارم قضاوت نمیکنم ولی استعدادش بوده!! من از شوهرم وقتی کمبود چیزی دارم اینقدر داغون و بی حو ...

چیو قبول ندارید؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
یارو اومده گوشیشو ببره چرا هول کرده از پنجره فرار کرده اگه خبری نبوده 😐😂

منم هرجور فک میکنم اصلا نمیشهههه میخوام گلاب به روت بیارم بابا مگه میشههههههه مرده چه جوری کنار اون زن یه لحظه میخوابه 😢😢😢😭

من قبول ندارم قضاوت نمیکنم ولی استعدادش بوده!! من از شوهرم وقتی کمبود چیزی دارم اینقدر داغون و بی حو ...

اینکارا استعداد لازم نداره

همین که ذات طرف خراب باشه و بی اصل و بی رگ و ریشه و به قولی هر جایی باشه کافیه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2740
فرقی توی اصل مسئله نمیکنه خود مادر که میدونه متاهله و مادره وقتی اینکارو میکنه دیگه اون مادری نیست ...

من از خیانت متنفرم .اصلا هم تاییدش نمی کنم .

میدونم خود اون مادر میدونه که مادره و متاهله اما شاید در عین اینکه تمام وظایف نسبت به فرزند اش رو داره انجام میده به خاطر کمبود هاشم دست به این کار میزنه .راستش من هیچوقت کسی رو که خیانت کرده رو قضاوت نمی کنم با اینکه میدونم کارش غلطه چون این مساله ریشه داره در اکثر مواقع

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
اینا با چه جراتی مرد میبرن خونه!!وافعا همین نمیترسن طرف بیاد نمیترسن تو اون حالت سکته کنند بیشعوری ...

ترس از کی از چی؟؟؟ترس چیه بابا

شوهر خیانتکار من می‌گفت گردنم کلفته جواب خدارو میدم ...استغفرالله خدا هیچ گ ه ی نمیتونه بخوره...ببخشید که اینقدر صریح گفتم منظورم که آدم خائن وجدان ندارن اصلا 

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
خب شاید زنش راست میگه

شاید

ولی اولا نباید در رو روی یه مرد غریبه باز میکرد و باید خودش میرفت پایین

دوما مگه میشه یه مرد بزور بیاد توی خونت بدون هیچ صدایی

اینا حتی صدای زنگ تلفنشونم تو خونه ما میاد اونوقت یه مرد زوری اومد تو اینم هیچ صداش درنیومد،کمک نخواست،مقاومت نکرد

الله اعلم

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
اینکارا استعداد لازم نداره همین که ذات طرف خراب باشه و بی اصل و بی رگ و ریشه و به قولی هر جایی باشه ...

ماازبیرون داریم به این مسئله نگاه میکنیم اینجورمیگیم وگرنه شایداگه خودمون کمبودداشته باشیم شایدماهم صبروتحملمونو ازدست میدادیم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706