2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته ، منم از مشکلاتم به مامانم چیزی نمیگم فشارش بالاست میتریم همش میریزم تو خودم از بس تنها ...

چقدر ناراحت شدم. منم پدرم همیشه نامادرمو تو حاملگیش میزد منم یه روز بابامو زدم گفتم اگه یروز دامادت اینجوری دخترو بزنه با این شکم چیکارش میکنی!؟گفت اگ زبون تو اندازه زبون این باشه خودم قطعش میکنم نمیزارم به دامادم برسه . منم همونجا تف کردم تو صورتش هیچ وقتم جای پدر ندیدمش.خیلی نامردی کرد.الان که پیامای شما رو خوندم داغ دلم برگشت. چه شبایی که مادر سرطانیمو کتک میزد یبار مادرمد چنان زد مادرم بیهوش افتاد توجاش با اینکه بچه بودم ولی یادمه.خدا یه راه نجات پیش پاتون بزاره . 

2728
عزیزم گاهی زندگی همش جنبه‌ی منفیشو نشون میده البت برامن همیشه اینطور بوده امیدوارم براشما اون روی ...

من سیا بخت شدم امروز فک میکردم ب کی بدی کردم آه کی تو زندگیمه چرا باید اینجور زندگی داشته باشم 

جز اینکه دوران مجردی با چند تا پسر دوست بودم دیگ چیزی ب ذهنم نرسید

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
برای منم همینجور بوده من فقط موقع سک س شوهرم باهام خوبه دیگ بعدش همش بده  ااااخ ک نگو امروز شو ...

آخخخخ عزیزدلم چی کشیدی اون لحظه

ولی بخاطر حرص دراوردن تو اونو گفته

نمیدونم چرا زندگی بعضیا از اول تااخرش خوشیه ولی بعضیام رنگ شادیو نمیبینن

خدایااااا دنیات ینی چی اخه؟ چیو میخای ب ما بفهمونی؟

2740
چقدر ناراحت شدم. منم پدرم همیشه نامادرمو تو حاملگیش میزد منم یه روز بابامو زدم گفتم اگه یروز دامادت ...

الهی عزیزدلم

زندگی هر کس سختی خودشو داره، بعضی خیلی سختی دارن تو زندگیشون

آخخخخ عزیزدلم چی کشیدی اون لحظه ولی بخاطر حرص دراوردن تو اونو گفته نمیدونم چرا زندگی بعضیا از اول ...

من دیگ اصلا ب خدا ایمان ندارم

تو چطوره زندگبت؟

استاتر بخدا دیوانه ای با این سگ وحشی داری ادامه میدی  اگه شرایط خونه مادریتون جورنیس هرجور شده مستقل شو بچه هاتو ببر  بزرگ کن توارامش

کاش بچه دارنمیشدی از این وحشی فقط میتونم بکم هرراهی هست  فقط فرارکن وگرنه پیرمیشییی بچه هاتم  یکی مثل باباشون میش بزرگ بشن مثل شوهرت رفتار میکنن باهات وقتی میبینن باباشون اززشی واس زن قائل نیس دراینده خودشونم همین کارمیکنن پس بهتره راهی و فکری برا خودت پیداکنی زیر دست  عن اقا نمونی😐😟

الهی عزیزدلم زندگی هر کس سختی خودشو داره، بعضی خیلی سختی دارن تو زندگیشون

عزیزم غصه نخور من از بچگیم توی سختی خیلی زیادی بودم.ولی خدا جای تمام نداشتهام بهم یه همسر داد شد مادرم شد خاهرم شد پدرم. نمیگم باهم خوبیم و اصلا مشکل نداریم داریم!ولی بازم خیلی از زندگی که فکر میکردم در اینده داشته باشم بهتره. خدا شاید ببنده درا  رو ولی مطمعن باش یه‌پنجره برات باز میزاره .خدا مشکلات همه رو حل کنه

من بیشتر اعصابم خورده با زور مجبور شدم شب و خونه ی مادرشوهرم بخوابم همسرم از سرکار اومد خسته بود خوا ...

هه انگار پسراشون ا ز ک و س فیل افتادن

2706