2733
2734
خیلی سخته ، منم از مشکلاتم به مامانم چیزی نمیگم فشارش بالاست میتریم همش میریزم تو خودم از بس تنها ...

امین 

من دوتا خاهر دارم ولی اونا هم بفکر زندگی خودشونن من خونم طبقه چهاره نمیان بهم سر بزنن ن احوالی مگیرن

من عصری ازانس اومد دنبالم اینقد گریه کردم جلو مردکه ازانسی هیچکس نیس باهاش دردل کنم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
عزیزم غصه نخور من از بچگیم توی سختی خیلی زیادی بودم.ولی خدا جای تمام نداشتهام بهم یه همسر داد شد ماد ...

همسر من خیلی خوبه، عالیه ، تا دیر وقت سرکاره

منم خوب چون غریبم اینجا خیلی اذیت میشم، و هزارن مشکل دیگه

ولی امیدم بخداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر ناراحت شدم. منم پدرم همیشه نامادرمو تو حاملگیش میزد منم یه روز بابامو زدم گفتم اگه یروز دامادت ...

الان کجاس مادرت؟

بیچاره مادرت اونم ادم مریض 

خیر نبینه انشالله ناراحت نشی

2728
من دیگ اصلا ب خدا ایمان ندارم تو چطوره زندگبت؟

حال زندگیم بده

میدونی چی داغونم میکنه؟ وقتی شوهرم بد باشه دیگه میفهمم ک بده و تمام!

ولی وقتی ب روش میخندم پرانرژی‌ام خواسته‌ای ندارم حرفشو گوش میدم باهام فوق العاده مهربونه ولی اگه همون ثانیه یه کار برخلاف میلش انجام بشه کن فیکون میکنه و همه‌چی یادش میره من دلم ب چی خوش باشه؟

زندگی ک توش پر از ترس باشه ب چ دردم میخوره؟ من عاشقش بودم ولی امشب دیگه هیییچ حسی بهش ندارم این ینی ته بدبختی

وای اخه چرا اینطوریه زندگی من؟ اه 

وقتی دیدی شوهرت اینجوریه چرا پای یه بیگناه رو به دنیا باز کردی؟؟؟

مشاوره بهم گف مادرم میگف اونموقها من خونه مادرشوهرم بودم  مادرم میگف بچه ک بیاری شوهرت خوب میشه میگف ازپیش مادرشوهرت ک بری شوعرت خوب میشه ولی کو خوشی کووو

ولی دوست عزیزم من شرایط طلاق رو ندارم  باید بسوزمو بسازم خدا منو ببخشه ک بچمم داره عذاب میکشه 

2740
الان کجاس مادرت؟ بیچاره مادرت اونم ادم مریض  خیر نبینه انشالله ناراحت نشی

مادرم ۱۳ ساله زیرخاکه.پدرمم هیچ خیر ندید تو زندگیش .ولی از خدا همش میخوام مادرم ببخشتش ولی نمیدونم بخشیده یا نه

حال زندگیم بده میدونی چی داغونم میکنه؟ وقتی شوهرم بد باشه دیگه میفهمم ک بده و تمام! ولی وقتی ب روش ...

بخدا منم مث توام بچه داری؟

منم دقیقا تا وقتی ب روش بخندم خوبه ولی اما ن ازینکه ازش ی توقعی داشته باشم مثلا بگم چرا تا ساعت هشت شب بیرون بودی دیگ روزگارمو جلو چشمام سیاه میکنه  

خیلی کتکای ناجور میزنه خیلی خیلی خیلی ناجور 

کتکش ب کنار حرفاش ریشه ی جیگرمو میسوزونه

ولی من دوسش دارم مث تو 

باید دلمون ب هچی خوش نباشه  هیچ هیچی 

باهاش حلف زدیرتابحال

همسر من خیلی خوبه، عالیه ، تا دیر وقت سرکاره منم خوب چون غریبم اینجا خیلی اذیت میشم، و هزارن مشکل د ...

مطمعن باش دو دوتای خدا نمیشه ۴ تا میشه ۴۰ تا. یروز جواب صبرتو میگیری

مادرم ۱۳ ساله زیرخاکه.پدرمم هیچ خیر ندید تو زندگیش .ولی از خدا همش میخوام مادرم ببخشتش ولی نمیدونم ب ...

عزیزمخدا رحمت کنه مادرتو 

ببخش بخدا شرمندنم  حلالم کن باین تاپیکم 

مطمنن بخشیده 

مشاوره بهم گف مادرم میگف اونموقها من خونه مادرشوهرم بودم  مادرم میگف بچه ک بیاری شوهرت خوب میشه ...

میدونم عزیزم. خیلی از زن ها قربانی بی پناهی میشن.خدا کمکت کنه فقط .سعی کن شوهرتو با زبون خر کنی از خانوادش دل بکنه

اخی بمیرم برات چرا میزنه اخه؟

سر مادرش بیشتر

سر اینکه مادرش بهش میگه پنهون کاری کن  این میکنه سیاست بازی میکنه تا من میفهمم  تا بهص میگم زندگیمونو چرا داری خراب میکنی خوب چرا نگفتی بهم مثلا داری وام میگیری واسه مادرت اصلا جواب نمیده مشت میزنه لگد میزنه یا مثلا میگم منو ببر بیرون مشت میزنه لگد میزنه اخ نگو ک امشب از درد بدن گریه کردم  آهم بگیرش

2706