2737
2739
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221066 بازدید | 743 پست
برو دنبالش ب خدا یه روز پشیمون میشه ممکنه ی رفیقی چیزی داشته باشه و یه چند وقت ازاد باشه و کارایی ک ...

همه اینارو بهش گفتم

خودشم دقیقا میگفت یه روز پشیمون میشم

ولی میخوام برم

خیلی رفتم دنبالش

ها؟ 

همین دیگه درست بشو نیستی . این همه حرف اخرشگ کار خودتو میکنی.

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۲ نفر تواین تایپک نتونست شما رو قانع کنه  باشد ک راه راست مستقیم ب سمتت کج شود و من الله توف ...

دل اگه میفهمید اسمش دل نبود.ادم عاشقم فقط دل داره مغز نداره

ممنونم

شبتون بخیر

انشالله خدا خوبی جلو پاتون بزاره

2728
گناه داره بخدا..اینجور مردی کجا پیدامیشه انقدر عاشق  دختره بی لیاقته

منم مثل استرییی بودم اینم شد اخرو عاقبتم. اتفاقا طرف مقابلمون لیاقت داره ها ولی ماها شور رو از مزه میبریم والا

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
داداش گلم ی چی میگم ناراحت نشیا. شاید میترسه بابت مریضی هایی ک تو خانوادت هست میترسه از اینکه خدایی ...

ای بابا مگه تو خانواده خودشون مریضی نبود

خانوم سرطان الان انقدر شایع شده که ربطی به ارث نداره

اون اصلا اینجور ادمی نبود. اصلا به این چیزا فکرم نمیکنه. من میشناسمش

همه اینارو بهش گفتم خودشم دقیقا میگفت یه روز پشیمون میشم ولی میخوام برم خیلی رفتم دنبالش

می تونی براش صبر کنی؟ ممکنه دیگه اون فرشته معصوم نباشه ک پیشت برگرده ولی مطمئن باش ی روز بر می گرده شاید خیلی طول بکشه ولی با پشیمونی میاد از اینکه عمرش رو گذاشت رو چیزی ک تهش پوچ بوده ولی این حس ازادی و بی قید بودن می کشونه اونو سمت خودش خیلی سخاه بتونی بازم کنار بیای باهاش وقتی برگشت...چون کسی ک میره همیشه یه ترسی داری از نبودن دوباره اش

2740
۲۲ نفر تواین تایپک نتونست شما رو قانع کنه  باشد ک راه راست مستقیم ب سمتت کج شود و من الله توف ...

واای حرف دل منو زدیا.

می تونی براش صبر کنی؟ ممکنه دیگه اون فرشته معصوم نباشه ک پیشت برگرده ولی مطمئن باش ی روز بر می گرده ...

دقیقا همینه

من نمیتونم قبول کنم بره بچرخه بعد بیاد. غیرتم قبول نمیکنه. بعدشم از کجا معلوم دوباره این کارو نکنه بعدا

عااااقا یکی از دوستای منم از همون دوران دبیرستان با یه پسری بود

همسنوسال خودتم هستم استارتر.

کلی هم همدیگرو میخاستن هممونم میدونستیم دوتا خانواده هم میدونستن منتظر کار پسر بودن بعدش یهو پدر پسره مخالفت کرد درگیر راضی کردن پدره شد و کارش

ااااااااااااانقد طول  کشید

و انقد دوستم باهاش ساخت و انقد موقعیتای خوبو از دس داد

که یهو زده شد

خییییلی یهویی

باما مشورت کرد مام گفتیم دلت چی میگه

و تو چشم بر هم زدنی تموم کرد رابطه ۱۰سالشو!

الان بعضی موقعا حالش بد میشه

ولی در کل خییییلی زندگی شادتری داره

اون پسره هم بگم ک کلییییی واسش خرج میکردا.

خلاصه ک حتمنم نباید دلیل خاصی داشته باشه

آدم یهو خسته میشع!!!!

2706